2737
2734
عنوان

حوصلم سر رفته داخل وات هم کسی نیست نی نی سایت هم خلوته 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 872 بازدید | 234 پست
😂😂😂  کسی راهنمایی بخواد بلد باشم میکنم  برای مشکلات و اینا تاپیک میزنم کمک میگیرم ...

مامانتم میدونه؟من دیگه حرفی ندارم بیخیاااال:/

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توعم همینطور😁❤🍓💋 مگه چیز دیگه ای هم هس؟😶😶

نه میگم از خیلی چیزا تو این سن خبر نداشته باش😂راحتتری بچگی بیشتر میکنی

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
مامانتم میدونه؟من دیگه حرفی ندارم بیخیاااال:/

وا چرا ندونه اجازه گرفتم که ثبت نام کردم 

اعتماد داره بهم میدونه بیشتر از سنم میدونم که چیکار باید بکنم چیکار نباید بکنم  

ربطی به سایت نداره شما چیز بدی بخوای هر جا بخوای میتونی سرچ کنی بیاد برات! 

نی نی سایت رو از جنبه خوبش هم میشه دید 

هعی کاش میشد یه روز همه متوجه بشن عقل انسان به سنش نیست

•-•💗✨
2728
2738

الانم برید بخابید تو سن رشدید زود باید بخابید منم رفتم بخابم اب از سرم گذشته ولی ناامید نمیشم بای😂

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
الانم برید بخابید تو سن رشدید زود باید بخابید منم رفتم بخابم اب از سرم گذشته ولی ناامید نمیشم بای😂

😂😂😂 

چشمم❤️ 

خوب بخوابی روزت پر از آرامش😂😂 

شب شیک🍭🌈

•-•💗✨

از به روز شده ها اومدم سرک بکشم⁦🚶🏻‍♀️⁩..

« سرت تو باسن خودت باشه دوست گرامی نه تو باسن مردم  ⁦ಥ_ಥ⁩عاقد تهکوک و چانبک هستم 😎🤝💙"تامبویم 🙂".              خواهر عزیز ، برادر گرامی ، دوست عزیز ، خانم محترم ، انسان محترم لطفا اگر با نظر من مخالف هستید اگر از طرز گفتار و رفتار من خوشت نمیاد منو ریپ نزن نه اعصاب من خراب میشه نه شما با تچکر 🤝💙
2706