2733
2734
عنوان

نامزدم ‌و.....

1251 بازدید | 105 پست

من دوست پسرم بهم درخواست ازدواج داده ینی دیگه یجورایی نامزدیم خونواده هامون در جریانن 

ولی دوست دختر قبلیه دوست پسرم ک معتادم بوده 

هنوز تو فالووراش هستتتتت بعد ۱۰۰۰۰۰۰۰بار اسم نحس اونو اورده ک از رابطه باهاش خسته شده بودو فلانو اینا ولی از اول رابطم بعضی موقه ها یا دختره زنگ میزنه به نامزدم یا نامزدم ازش سوال میپرسه راجب سگ 

بعد یبار رابطمون داش واقعاااااا کات میشد چون رابطمون خوبه سره این قضیه گف ببخشید من نمیدونستم ناراحت میشی بلاکش کردم دیگه 

بعد باز امشب ساعت ۱۰زنگ زده بهم میگه زنگ بزنم به فلانی راجب سگم ازش بپرسم سگ اون زودتر از سگ من جفت گیری کرده 😐

منم گفتم بزن عزیزم گوشیمم گذاشتم رو حالت پرواز تا الان بعد از اینکه قطع کردم کلی زنگ زده 

اخه ی دروغم گفت وقتی تو از همه جا بلاکش کردی چجوری بهش زنگ میخوای بزنی ؟؟؟؟

بعد خواهرش مامانش پیج کاریشو هنوز فالو داره حتی با پیج شخصیه خودش بعد فک میکنه من احمقم 

میخوام بدونم من حساسم یا حق دارم 😶

کسیو دوست داشتن ینی از ارامش اون مراقبت کردن نه اینکه انقد آزارش داد 

به نظرم ی پسر ۳۰ساله باید نقطه ضف خانومارو بدونه دیگه اون داره با این کارش هر سری اشک منو در میاره بدون اینکه بفهمه

حق داری

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جمله خوبی گفتی واقعا باید احساس امنیت و آرامش بهت بده نه اینکه همش نگران این باشی که با دوست دختره ق ...

عاره دیگه ببین اخه مشتریش ک نی بگم حالا اشکالی نداره با اون زنیکه ۳سال تو رابطه بوده اون خوشش میاد منم برگردم با دوست پسر قبلیام سوال بپرسم راجب بازیام 

2728

ببین مردها خیلی چیزا رو نمیفهمن باید براشون توضیح بدی کلا مدلشونه.یه بار بشین براش قشنگ توضیح بده که دوست نداری اسمشو بیاره دوست نداری به هردلیلی بهش زنگ بزنه بگو حتی اگه من هم دور ازجون داشتم میمردم وفقط اون راه نجاتم رو بلد بود نمیخوام بهش زنگ بزنی.بهش بگو اگر یه بار دیگه اسمی ازش آوردی باهات کات میکنم.بعد اگه دوباره تکرار شد یعنی اینکه یادوسش داره یاایه وابستگی بهش داره

ببین مردها خیلی چیزا رو نمیفهمن باید براشون توضیح بدی کلا مدلشونه.یه بار بشین براش قشنگ توضیح بده که ...

اخه ببین من سریه پیش بهش گفتم 

گفتم مگه اون نمیدونه من هستم چرا زنگ میزنه اونم نصفه شب راجب سگش سوال کنه باز دوباره سری بعدش گفتم تا الان فک کردم خودت شعورت میرسه تو هنوز تو رابطه ی قبلیتی هنوز با دوست دختره قبلیت در ارتباطی من دیگه نمیتونم با تو ادامه بدم ک باز گف من نمیدونستم ک ناراحت شدیو ازین چرتو پرتا بعد باز دوباره امشب گف

2738
حق داری منم باشم ب هیچ عنوان تو هیچ شرایطی حاظر میستم نامردم ب کسی ک قبلا باهاش تو رابطه بوده زنگ بز ...

ببین خیلی حالم بده باره اولش نی این زنیکه زنگ میزنه انگار من سیب زمینیم 

خب اگه انقد هم دیگرو لازم دارین باهم باشین دیگه

ادامه نده اشتباه نکن ک بعدا همش عذاب بکشی همش چشمات اشکی باشه تمومش کن بره 

باره چندمشه واقعن منم آدمم اومدم ی رابطه شروع کنم ارامش داشته باشم شده مخل ارامشم

ببین خیلی حالم بده باره اولش نی این زنیکه زنگ میزنه انگار من سیب زمینیم  خب اگه انقد هم دیگرو ...

دقیقا منم میگم میتونی تمومش کن فقط اشتباه نکن ک بعدا پشیمون بشی این ادم بشو نیستاااااااا حالا ببین کی گفتم خودم کاملا درکت میکنم ب خدا ب خاطر خودت میگم تموم کن بشین فک کن برو مشاوره 

🎭  ی سری درداگفتنی نیست تاابدرودلت میمونه حالامیخاد ب نفعت باشه یا میخاد ب ضررت 🤫🖤
باره چندمشه واقعن منم آدمم اومدم ی رابطه شروع کنم ارامش داشته باشم شده مخل ارامشم

خب پس دوست دارن باهم ارتباط داشته باشن وگرنه این همه دامپزشک چراباید باکسی که یه شکست عاطفی رو باهاش تجربه کردی تماس بگیری به نظرم بیخیالش بشو

میفهمت عزیزم بیخیالش شو 

🎭  ی سری درداگفتنی نیست تاابدرودلت میمونه حالامیخاد ب نفعت باشه یا میخاد ب ضررت 🤫🖤
2706