2726
عنوان

از امام رضا میخوام..

120 بازدید | 10 پست

من یه بار اومدم تو عمرم مشهد اونم دوتا چیز ازت خواستم...هنوز نشده..میدونم میشه چون انگار بهم ثابت شده..  امیدوارم به واسطه امام رضا پیش خدا  به هر دوتاش به زودی برسم..بع طوری که بیام این تاپیکمو ببینم سال بعد بخندم..نذر می کنم اگه به حاجت هام برسم به نیت امام رضا به کودکای کار کمک کنم..شما هم برا رسیدن من به حاجت هام نفری ۵ تا صلوات بفرستید🙏❤🥺

ان شا الله که به واسطه امام رضا خدا حاجتتو بده❤️

منم اگه خدا بخواد 10تیر برای یه حاجت خیلی مهم میخوام برم که خدا به حرمت امام رضا به من روسیاه رحم کنه حاجتمو بده

کجا باید برم یه دنیا خاطرت تو رو یادم نیاره😔                      کجا باید برم که یک شب فکرتو منو راحت بذاره😔                 چه کردم با خودم که مرگ و زندگی برام فرقی نداره😔           محاله مثل من توی این حال من کسی طاقت بیاره😔           کجا باید برم که تو هر ثانیم تو رو اونجا نبینم 😔                   کجا باید برم که بازم تا ابد به پای تو نشینم😔                      قراره بعد تو چه روزایی رو من تو تنهایی ببینم😔                    دیگه هر جا برم چه فرقی میکنه از عشق تو همینم😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ان شا الله که به واسطه امام رضا خدا حاجتتو بده❤️ منم اگه خدا بخواد 10تیر برای یه حاجت خیلی مهم میخو ...

انشالله بده...به منم بده..یعنی صدامو میشنون🥺🥺🥺

امام رضا خیلی مهربونه🌹🌹🌹بهترین ها قسمت و روزیت بشه الهی

همه میگن حاجت رواست..

منم خیلی دوسش دارم...

خداکنه گوشه چشمی حواسش به دل منم باشه منم حاجت دارم🥺🙏

انشالله بده...به منم بده..یعنی صدامو میشنون🥺🥺🥺

آره عزیزم چرا نمیشنون....

من امشب داشتم تلویزیون نگاه میکردم حرم امام رضا رو نشون میداد تو دلم سلام دادم گفتم ای کاش منو هم امام رضا بطلبه برم تو حرم نماز حاجت بخونم ازش بخوام که واسطه شه خدا حاجتمو بده....بعد 10دقیقه آبجیم بهم زنگ زد گفت 10تیر آماده باش که بریم مشهد.... حالا جالب اینجاست روز تولدم میخوام برم...

امسال اولین سالی هست که تولدم رو بدون همسرم میگیرم 

6ماه پیش همسرم فوت شدن😔😔

چند روز پیش همش عکسای تولد سالهای گذشته رو نگاه میکردم اشک میریختم که امسال تولدم چقدر دلگیره ای کاش منم قبل از روز تولدم بمیرم 😔😔😔

ولی الان که امام رضا طلبیده خداروشکر میکنم که خدا در همه حال حواسش بهمون هست و مطمئنم این زیارت یه کادو از طرف خداست.

کجا باید برم یه دنیا خاطرت تو رو یادم نیاره😔                      کجا باید برم که یک شب فکرتو منو راحت بذاره😔                 چه کردم با خودم که مرگ و زندگی برام فرقی نداره😔           محاله مثل من توی این حال من کسی طاقت بیاره😔           کجا باید برم که تو هر ثانیم تو رو اونجا نبینم 😔                   کجا باید برم که بازم تا ابد به پای تو نشینم😔                      قراره بعد تو چه روزایی رو من تو تنهایی ببینم😔                    دیگه هر جا برم چه فرقی میکنه از عشق تو همینم😔
آره عزیزم چرا نمیشنون.... من امشب داشتم تلویزیون نگاه میکردم حرم امام رضا رو نشون میداد تو دلم سلام ...

ای جانم 😍😍 .خدا صبر بده خواهر دیگ داغ نبینی 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
ای جانم 😍😍 .خدا صبر بده خواهر دیگ داغ نبینی 

ممنون عزیزم ❤️😘