2726

زود نیست؟

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هوش چین ۱تیکه  برای رِنج سنی ۱سال و نیم تا ۳

بگه هوش چین میخام

چ مدلیه؟

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2728
زود نیست؟

نمیدونم😃😅

اصلا نمیدونم چی براش بگیرم

دیگه با اسباب بازی هاش بازی نمیکنه

حیوانات و عروسک و خرس و توپ و موتور و ماشین و لگو و وسایل اشپزخونه و همون حلقه ها که روی هم میزارن و چند تا تیکه دیگه داره ولی دیگه طرفشون نمیره همش ایراد میگیره میخواد بره بیرون

تجربه هر دو نوع زایمان دارم هر سوالی داشتین در موردش میتونین ازم بپرسین.   
اره بگه هوش چین ۱تیکه ی کاربرگ داره ک توش شکل میوه ها یا حیوانات و..هس 

ممنونم عزیزم

نمیدونم😃😅 اصلا نمیدونم چی براش بگیرم دیگه با اسباب بازی هاش بازی نمیکنه حیوانات و عروسک و خرس و ...

میدونی چیکار کن...نصف اسباب بازیهاشو بزار کنار...بعد هر دفعه یکیشو بیار بازی کنه..تا براش عادی نشن..و دلش براشون تنگ بشه.کاری که من میکنم.حربه مادرانه😀

میدونی چیکار کن...نصف اسباب بازیهاشو بزار کنار...بعد هر دفعه یکیشو بیار بازی کنه..تا براش عادی نشن.. ...

😃😅 به ذهنم نرسیده بود چشم

😃😅 به ذهنم نرسیده بود چشم

چون که نمیشه مدام اسباب بازی خرید که..هم گرونه.هم خونه خیلی شلوغ میشه..

چون که نمیشه مدام اسباب بازی خرید که..هم گرونه.هم خونه خیلی شلوغ میشه..

اره درست میگی ولی گفتم یه فکری جدید بگیرم براش کهالان دیگه منصرف شدم شیوه شما میرم