2726
عنوان

عکس پروفایل عشقم با نامزدش دیدم یهو یه آن حالم بد شد

| مشاهده متن کامل بحث + 2799 بازدید | 92 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به درک میرفتی بر میگشتی خوب بود یا با بچه ولش کن اون سرکاری بوده هنوز طعم بدبختی نچشیدی بیکاری بی مولی خونه پدرت باید بمونی نمیاد دنبالت آبروت تو کوچه میره همش دختره اینجاست جلو خانوادش هی بندازتت بیرون رو اونارو باز کنه وای خدا غصه نخور برات تجربه شد

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
2728

اولا که اینستا فقط یه ویترین که خیلی ها خودنمایی میکنند 

دوما غصه گذشته رو نخور آیندت بساز

و در آخر مطمئن باش تاوان میده دنیا انقدرها هم کشکی کشکی نیست 

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
گفت زشتی  خرابی

خراب خودشا زشت خودش زشت بودی اومده بود دنبالت فک الگی میزنه دختره خوشگله خب رفته آرایشگاه معلومه همه خوشگل میشن

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

اصصصصلا دیگه دنبالش نکن اون بزمجه رو 

اصصصلا 

منم زدم همه عکسا قبلیه رو پاک کردم 

شماره هاشم 

اگه وقتی بلاک نیس پیام نمیداد از بلاکم درش میووردم که اونجام نباشه 

حتی لیاقت نداره توف بندازم توو صورتش 

ولش کن عامو

پسفردا هم همین بلا سر خودش میاد حالا بیین کی گفتم

خدا کنه دخترش انقدر قوی باشه که تاوان باباشو پس بده

پیج پوستیم👈 @poosti_test  اگر تجربه ای در زمینه مراقبتهای پوستی داری دایرکت بده 💜
درس بخون ، کار کن مستقل شو

امروز له این نتیجه رسیدم که این کارم 

باعث نمیشه دل اون طرف بسوز که 

مستقل شدیم 

چون دوستم  یه نفر عاشقش بود 

الان مهندس شده 

ولی دوستم اصن عاشقش نیست 

2706