2737
2734

سلام

من یه جلسه رفتم لیزر الکساندرایت کندلا جنتل مکس ۲۰۲۰

بعد سر ۵روز فک کنم درومدن ولی ریختن وقتی هم شیو کردم بعد از ۱۰روز دیگه در نیومدن 

فقط زیر بغلم یه نقطه درومده 

بیکینی هم لبه های  پایینی درومده کامل ولی سرش اصلا درنیومد دیگه باسن هم خیلی کم درومد در حد همون نقطه نقطه 

حالا یعنی خوب جواب داده؟

و اینکه لبه های پایین بیکینی چرا درومده و اینکه ممکنه اصلا اونا نرن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باید جلساتت رو کامل بری

من یه مامان کوچولوئه ۱۷ ساله ام😍😍😂میدونم زوده،ولی سرنوشت اینطور میخواست😊(با کودک همسری مخالفم)😊به قانون جذب شدیدا معتقدم😍عاشق دین و مذهبم هستم😍برای همتون بهترین ها رو آرزو میکنم🙏🙏😍

تو یه جلسه هیچی معلوم نیس تازه از جلسه سوم یه سری موها که تو جلسه دوم و اول کامل در نمیومدن یهو در میان بعد درجشو بیشتر میکنه زیر پوستیات میاد بیرون 

تا ۸ جلسه که بری کامل میره

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
يه جلسه رفتي! هشت جلسه بايد بري بعد قضاوت كني

میدونم

میگم به نظرتون اینا بعد از چند جلسه میره؟

آخه من قبلا ۳بار با یه دستگاه دیگه رفته بودم اینجوری نبود این خیییییلی متفاوت بود الان بعد از ۲هفته هنوز زیر بغلم و بالای بیکینی در نیومده اصلا

2738

ژیلت فقط ۲۴ قبل از لیزر باید انجام بدی

دفعه اول اینطوریه دفعه های دیگه مو درمیاد اما رنگش کمرنگ میشه و کم کم کمتر میشه.من ۶جلسه رفتم فعلا

زیربغلم اصن درنیومده .بیکینی هم یذره بالاش دراومده بور 

شاید ما جای دیگر مرده ایم و اینجا جهنم ماست
ژیلت فقط ۲۴ قبل از لیزر باید انجام بدی دفعه اول اینطوریه دفعه های دیگه مو درمیاد اما رنگش کمرنگ میش ...

وای کاش درست پیش بره حس میکنم داره خوب جواب میده اخه هیچی در نیومد 

خیلی استرس دارم‌ دلم‌میخواد زودتر خلاص بشم

من ۸ ،۹جلسه رفتم پایین بیکینی یذره ریخت بعدها دیگه نریخت 

واسه خواهرامم همینجوریه

دیگه نرفتم من 

اون موهایی هم ک ریخته بود دوباره دراومده شاید ۲ درصدش رفته باشه!!!

تو خوب باش..🌱💛نزارخوبا تموم شن..🧚‍♀️🙃🍁
عه یعنی بیشتر میشن؟

اره یه دوره درجشو که زیاد میکنه هی کم و زیاد میشه موهات بعد ۶ تا ۸ جلسه میره 

بعد لیزر هیچوقت کامل کامل موهارو نمیبره باید هر چند وقت یه بارم برا شارژ بری

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2706