2726
عنوان

باردارم شوهرم میخواد تهمت بزنه تو دادگاه

| مشاهده متن کامل بحث + 1263 بازدید | 67 پست
میترسم تو دادگاه سقط کردنم رو دلیل بر مال کس دیگه بودن بچه بدونن 

نه تو دادگاه دلیل این نمیدونن چون میتونن از جنین مرده هم تست بگیرن ولی محکوم به سقط میشی و خیلی بده اگه شوهره هو ازت شکایت کنه داستان میشه..

جاوید عشق مامان

ببین عزیزم اصلا اون حرفش جدا اگه سقط کنی همسرت بره شکایت کنه این یه قتل محسوب میشه وتو. دردسر بزرگی میوفتی حتی برا یه کورتاژ ک بچه ناسالمه میگن باید امضای پدر بچه باشه حالا این هیچ

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چجوری ازدواجه اجباری بوده از اول به فکر جدایی بودی دو ماهه ازدواج کردی یه ماهه بارداری؟؟؟؟؟؟دمت گرم ...

اینجوری نمیذاره بچه رو سقط کنم یه بچه بی گناه میفته رو دنیا زجر میکشه من حتی مجبورم کنن بیارمش ولش میکنم فقط از دست این ادم فرار میکنم نمیخوام این اتفاق بیفته تا زوده میخوام نباشه این بچه

نمی‌دونم اونی که من میگم شما هم اونو میگی یا نه. ولی آرزو زایمان کرده بود بود دو ماهش بود ولی هنوز ا ...

تاپیکشو ذخیره داری؟

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
2728

فکر نمیکنم اینطور باشه 

از چندتا وکیل برو مشاوره بگیر 

اما شوهرت میتونه ازت شکایت کنه بخاطر مرک بچه‌ش 

ااگه اینکارو بکنه چطور میخواد همزمان مدعی شه که بچه مال خودش نبوده؟

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
خب لابد بعد زایمانش تاپیکشو دیدی اخه من پاییز پارسال لغو زدم رفتم دم عید برگشتم از پاییز پارسال خبر ...

اره پاییز سال گذشته باهاش حرف زدم. بیچاره می‌گفت اونقدر غصه خوردم شدم ۴۰ کیلو شیر هم ندارم واسه بچه بدم. شوهرش هم بعد آرزو رفته زن گرفته اونم بارداره.

پسر گلم  خوش اومدی به زندگیمون الهی خودم فدات بشم😍
خب الان الکی خامش کنم که میخوام زندگی کنم بعد سقط کنم باز شکش به این میره که خودم سقط کردم میبره ازم ...

ببین یه مدت خامش کن بچه رو بنداز ولی بازم با زبون بگیرش و بگو میخام زندگی کنم تا خوب ابا از اسیاب بیوفته ولی حتما وقتی سقط کردی بگو بیاد ازمایشدی ان ای بگیره و اون ازمایشبزار کنار و کلا تمام مدارک پزشکی مربوط به بارداری‌و سقطو اتیش بزن

جاوید عشق مامان
فکر نمیکنم اینطور باشه  از چندتا وکیل برو مشاوره بگیر  اما شوهرت میتونه ازت شکایت کنه بخ ...

هم زمان نمیتونه شاکی دو تاش شه . اگه فرار کنم بچه رو بندازم و نرم دادگاه چی ؟دادگاه دلیل بر اثبات تهمت اون نمیدونه؟

هم زمان نمیتونه شاکی دو تاش شه . اگه فرار کنم بچه رو بندازم و نرم دادگاه چی ؟دادگاه دلیل بر اثبات ته ...

تو که به خودت مطمئنی از چی میخوای فرار کنی؟ 

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
الان تو بارداریم میتونن ازم ازمایش بگیرن  واسه دی ان ای؟

نمی‌دونم بپرس

به خاطر کارای نکرده و گناه نداشته همیشه مجبور به عذر خواهی بودم🥺کاربریمو گذاشتم ببخشید که بدبختیم جلو چشمم باشه
چرا این تهمت رو زده دلیلی داره

من کلا چون ازدواجم اجباری بود باهاش ترش رویی میکردم و به بهونه گرفتن اوندم خونه مادرم الانم رسما اعلام کردم میخوام جدا شم اونم ابروش رفته دنبال دردسر درست کردن واسه منه 

هم زمان نمیتونه شاکی دو تاش شه . اگه فرار کنم بچه رو بندازم و نرم دادگاه چی ؟دادگاه دلیل بر اثبات ته ...

نمیتدنی بری خارج؟ از یه وکیل کمک بگیر

به خاطر کارای نکرده و گناه نداشته همیشه مجبور به عذر خواهی بودم🥺کاربریمو گذاشتم ببخشید که بدبختیم جلو چشمم باشه
2706