2733
2734

سلام من پروفایلمو همین الان درست کردم به خاطر یه مشکلی. تازه ازدواج کردم حدودا یکی دو ماه میخواستم جدا بشم چون ازدواجم اجباری بود تقریبا دنبال کارای جدایی بودن که فهمیدم یه ماهه باردارم. و متاسفانه شوهرمم فهمید .میدونه میخوام ازش جدا شم و شاید مجبور شه مهریه بده  میخواد به من تهمت بزنه  که بچه واسه کس دیگست و اینجوری  واسه من دردسر درست کنه .من از خودم مطمئنم ولی   بچه رو نمیخوام و میخواستم سقط کنم که الان با وجود این تهمت دو دل شدم. اگه بندازم میتونه تهمت بزنه و بگه از کس دیگه باردار بوده حالا انداخته؟ الان موندم چکار کنم تا یکی دو هفته صبر کنم که اگه دادگاه احضارم کرد ازمایش بدم و معلوم شه از خودشه. یا قرص بخورم. اگه قرص بخورم مواد اون قرص تو خونم نمیمونه و برام بد بشه و شوهرم به هدفش برسه؟

خدا انشاالله کمکتون کنه همین

عاشق اینم ک همه دوستم داشته باشن سعی میکنم زخم زبون نزنم غیبت نکنم بد کسی رو نخام دو رو نباشم و لبخند بزنم ب نظرم همینا کافیه❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

با ازمایش میتونن ثابت کنن که بابای بچه است.... ولی فکر نکنم چون شما بارداری بهتون اجازه طلاق نمیدن

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤
2738

دیگه عصر حجر نیس،،،با تست دی ان ای  همه چیز مشخص میشه

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️

تا زایمان نکردی ازمایش نمیگیرن

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
2706