2091
2079

من جین تنگ میپوشم همیشه🙄

فقط 33 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🔴🔴واس خوشبختیم صلوات بفرستید🔴🔴 ❤ ی دخی پرسپولیسی❤💜 با افتخار تتلیتی هستم💜🔴لایک نکنید🔴💟💟  https://harfeto.timefriend.net/16264556569840 💟💟💝بچه ها من نگین ۷۰ نیستم سوال نکنید💝🖤 تیکر تولد عشق خواهرشه😁😍    قراره ابجی اینده باشممم😍😁

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

چندساله که مام استایل مد شده 

امسال که دیگه رفتن رو بگ‌پوشی مام هم کم شده

دختری در من ساز امیدواری مینوازد🧡🧚🏻‍♀️                             تا آن هنگام که ستارگان میدرخشند جای نومیدی نیست...تا آن هنگام که شب‌ها بر برگ‌ها شبنم مینشانند و آفتاب چهره صبح را زرین میکند، جای نومیدی نیست...هرچند که سیل اشک بر گونه‌ها روان شود...وقتی تو آه میکشی،بادها آه میکشند... و زمستان غصه های خود را چون برف بر گور برگ های پاییزی فرو می‌بارد...اما زمین بار دگر زنده می‌شود و سرنوشت تو از کائنات جدا نیست...پس همچنان در سیر و سفر باش و اگر چندان شاد و سرخوش نیستی،دل شکسته و نومید نیز مباش💚🌻🕊✨ 
2077
2032

جین‌تنگ همیشه مده 

این مام استایله که دوروز دیکه خز میشه 😂

💙🐟Seni unutmaya ömrüm yeter mi🐟💙       نفهمیدی که عشق و جان منی ، جان که چه گویم ؛ جهــان منی....نفهمیدی که بر دلم چه گذشت ؛ تــ💙ـو قرار دل بیقرار منی....    /  شهزاده ی رویای من شاید تویی ، آن کس که شب در خواب من آید تویی تــ💙ـو ، از خواااب شیــرین ناگه پریدم ؛ او را ندیدم دیگر کنارم بخدا ، جانم رسیده از غصه بر لب ، هر روز و هرشب در انتظارم بخدا......🐟💙 ..خواهشا درخواست دوستی ندین 🙏🏻    goftino.com/c/P3VI0z

شلوار جین تنگ همیشه رو مده چون یچیزیه ک خز نمیشه هیچوقت

شلوار مام استایل هم اگ دقت کنی خیلی وقته کنار گذاشته شده و شلوار بگ مد شده خیلیییی واقعا بدم میاد موقع راه رفتن شلوار بره زیر پام چجوری میپوشن بعضیا😂

Peace
2104

چن سالیه رو مده

میپوشم خودمم

⌝ ما هیچ، الهی همه تو ⌞                         https://t.me/Green_springبخشی ازمن اینجاست                                                  ‍کاربر۹۷
2051