2091
2106

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

نزار تنها بمونه زود برو خونت

بخواد کاری بکنه منم باشم میکنه

ذهنم بااین چیزا بهم نمیریزم میام اینجا فقط خانوادم 

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2064
با دوستاش دم در نشستن قلیون میکشن🤦🏻‍♀️

وای دلم خاست😢😢😢

وقتی ادم از خاکه... پس                                تعجبی نداره ک کــــــــرم داشتــه باشه🤪😂🖐**یه جوری میگین کوالا فقط میخوره و میخوابه انگار مثلا گوسفند 5 صبح بیدار میشه یه چایی تلخ میخوره تا شب میره سر دکل نفت😂یه بارم بابام کنتور گاز رو دستکاری کردروزی ١٣٠٠ تومن اداره گاز باید به ما پول میداد  ﺗﻮ ﻓﯿﻠﻤﻬﺎﯼ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ... ﺯﻧﻪ …... ﺑﺎﺭﻭﺳﺮﯼ ﻭ ﻣﺎﻧﺘﻮ ﻣﯿﺮﻩ ﺗﻮ ﺍﺗﺎﻕ ﻣﯿﺨﻮﺍﺑﻪ🙄ﻣﺮﺩ ﻫﻢ ﺭﻭ مبل ﻣﯿﺨﻮﺍﺑﻪ🤨ﺗﻮقسمت ﺑﻌﺪﯼ ﺯﻧﻪ ﺣﺎﻣﻠﺴﺖ😶😧ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺭﻭﺵ ﮔﺮﺩﺍﻓﺸﺎﻧﯽ اسلامی ﮔﻮﯾﻨﺪ👍😂****بایدتوی خاورمیانه مُرد،بایدکشته شد!دایناسورهاهم روزی اهل خاورمیانه بودندهمینجا مُردندوتبدیل به نفت شدند. زمینِ خاورمیانه خوب بلداست ازکشته‌ها پشته بسازدوبعدازشان نفت بگیرد!ماهم دایناسورهای این زمانه‌ایم ...همانقدر پوست کلفت ،همانقدر ریقو !ما سوختن و سوزاندن را خوب بلدیم !برای همین ما درزندگیِ بعدیمان نفت خواهیم شد،نفت...
2050

عقدیم ، خونه خودشونه منم خونه خودمون ، دلم میخاد کنار هم بودیم الان ، میشه یه صلوات برامون بفرستین ک همیشه خوش باشیم و خونمون زودتر آماده شه بریم سره زندگیمون؟؟؟

عرق پیشونی و لباسای از کار کثیف شده ی عشقمو زندگیمو شوهرمووو با یه دنیا عوض نمیکنم چه برسه به یه ادم دیگه❤❤❤😍
2104

خوابه

من بهو از خواب پریدم الان😭😭😭همش کابوس میبینم

مرده شور خواهرشوهرم رو ببرن

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ...ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد .
2051