2091
2079

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077

خونه نیست

لطفا یه صلوات برا ظهورآقاوتعبیر نشدن خوابم وخوب بودن رابطه بین داداشام و کار پیدا کردنشون وطول عمر پدرو مادرها(پیش مرگشون بشم من دعا کنین لطفا) و حفظ آبروی همه و من به حق آبروی خانوم فاطمه الزهرا(س) و سلامتی شوهرم و کارپبدا کردن همه بیکارها بفرستین  خدا خیرتون بده الهی آمین

کنارم خوابه منم خواستم بخوابم 😊

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ 💁ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ / دانی ک از ادمی چ ماند پس مرگ   عشق است و محبت است و باقی همه هیییچ......😍😍

سر کارش😑

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یه مامان کوچولوئه ۱۷ ساله ام😍😍😂میدونم زوده،ولی سرنوشت اینطور میخواست😊(با کودک همسری مخالفم)😊به قانون جذب شدیدا معتقدم😍عاشق دین و مذهبم هستم😍برای همتون بهترین ها رو آرزو میکنم🙏🙏😍
2050

پیشم خابه دستش تو دستمه همشم میگه بخاااااب بخخخخخاب

ولی من خابم نمیبره

عاشق اینم ک همه دوستم داشته باشن سعی میکنم زخم زبون نزنم غیبت نکنم بد کسی رو نخام دو رو نباشم و لبخند بزنم ب نظرم همینا کافیه❤️❤️❤️

خوابه فک کنم فردا جراحی داره...

ایشالا زودتر مال خودم شه

فقط 33 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🔴🔴واس خوشبختیم صلوات بفرستید🔴🔴 ❤ ی دخی پرسپولیسی❤💜 با افتخار تتلیتی هستم💜🔴لایک نکنید🔴💟💟  https://harfeto.timefriend.net/16264556569840 💟💟💝بچه ها من نگین ۷۰ نیستم سوال نکنید💝🖤 تیکر تولد عشق خواهرشه😁😍    قراره ابجی اینده باشممم😍😁

منو ناراحت کرد خوابو از چشمم گرفت خودش تخت گرفته خوابیده انگار نه انگار 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
2104

پای لب تاب درحال طراحی

هر طور باشی زندگی ما همونطور است/ابرو گره کردی گره افتاده درکارم؟؟!/امروز که پشت درم خوب دستگیری کن/فردا که اعلامیه ترحیم دیوارم....السلام علیک یا اباعبدالله

خونمون من خونه مامانم شهرستان

خونه باشم باهم میخوابیم

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2051