2737
2734
عنوان

کی مثل منه؟

89 بازدید | 14 پست

خواهرام و مامانم چندوقته میگن یکم ب خودت برس شوهرت براش مهمه .. خواهرم چندشب پیش میگفت شکسته شدی برو کلا تغییرات بده ب خودت .. ابروهاتو میکرو کن .. لباتو ژل بزن .. بوتاکس کن .. پای چشمتو درست کن .. 

ب همسرم گفتم میگه نیازی ب این همه تغییر نداری همینجوری خوبی ولی دوس داری چند بار گفتی من حرفی ندارم ..

دیشبم تاپیک زدم دوستان نظرشوک مثبت بود نسبت ب چهرم

توی دلم اصلا راضی نیسم میگم خیلیا توی نون شبشون موندن واجبه مگه؟

یه خونوادم میشناسم ک واقعا دستشون تنگه چندین ساله کمکشونم چون نمیشناسین میگم ..ترجیحم اینه کمک خرج اونا باشم راحت تر زندگی کنن تا من ب این کارا ..

خلاصه ک کلی دارم فحش میدم ب خودم..

هی چرتکه میندازم ک اگر این پول کمک بشه ب دیگران توی اون دنیا چ بازتاب خوبی داره ولی اینجا میخام خرج صورتم کنم ک آخرش خورد و خوراک موریانه ها بشه ..

چقدر حرف زدم ..دارم سخت میگیرم؟

﷽‌من خوבمم ..نـہ تنـבیسے از اونچـہ ڪ בیگراט می‌پسنـבט .. نـہ تقلیـבے از اونچـہ ڪ بهش باور نـבارم .. من با تمام کم و کاستیا خوבمم ـ‌ٖؒ

تغییر ک همیشگی نیس عزیزم

یبار تغییر بده ب خودت بقیه وقتارو دگ صرف خانوادت کن همین😃

یه مازندرانی باتعصب😎🙌                               امضا ندارم انگشت میزنم😐☝🔵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بین اعتقاداتت وحرف دلت گیر کردی.عزیزم اون صورت قبل ازاینکه خوراک موریانه بشه قراره هزاران بارتوآینه ببینی وحال دلت خوب بشه.درهیچ شرایطی خودتو سرزنش نکن چه برسه به خودت فحش بدی.توخودت دوست داشته باش ولایق زیبایی بدون اگر واقعا صورتت لازم داره انجام بده ولی اگر خودتو دوست نداشته باشی دوروز بعد هرعملی حالت دوباره بد میشه

تغییر ک همیشگی نیس عزیزم یبار تغییر بده ب خودت بقیه وقتارو دگ صرف خانوادت کن همین😃

نمیدونم ..حتی مبلغ کمشم نیاز خیلیاست ..مردم واقعا دستشون تنگه

﷽‌من خوבمم ..نـہ تنـבیسے از اونچـہ ڪ בیگراט می‌پسنـבט .. نـہ تقلیـבے از اونچـہ ڪ بهش باور نـבارم .. من با تمام کم و کاستیا خوבمم ـ‌ٖؒ
بهترین طرز فکرو داری آفرین 😍👌

نمیدونم .. خودم مطمئن نیسم

2738
هم به این دنیات برس هم اون دنیا 

آره آبجیام همینو میگن

همه اینا که گفتی لازم نیس انجام بدی.ببین کدوم تغییر بهتره.اونو انجام بده اول ببین خوشت میاد یه کار د ...

همسرمم همینو میگه

بین اعتقاداتت وحرف دلت گیر کردی.عزیزم اون صورت قبل ازاینکه خوراک موریانه بشه قراره هزاران بارتوآینه ...

آره من خیلی درگیر اون دنیام شدم واقعا نگرانم ک دستم خالی باشه و برم ب قول همسرم میگه تو ۳ ماهه حرفت شده مرگ و اون دنیا و زندگی پس از زندگی عزیزم .. ولی واقعا دست خودم نیس مشتاقم برای بهتر شدن .. ولی در کل ب خودمم میرسم

آره من خیلی درگیر اون دنیام شدم واقعا نگرانم ک دستم خالی باشه و برم ب قول همسرم میگه تو ۳ ماهه حرفت ...

وقتی هم بری به اون دنیا بابت تمام لحظه های خوب اینجا اونجاهم حالت خوبه.ببین اصلا ماهاکه مسئول کل مشکلات دنیا نیستیم که.توالان برای اینکه ببینی این کار رو باید انجام بدی یانه باید بشینی بنویسی که واقعا الان بدنت به این تغییرات نیاز داره؟؟؟یا به خاطر اینکه دیگران تعریف وتمجید کنن میخوای این کارا رو انجام بدی؟؟یابه خاطر اینکه مثلا شوهرت خوشش بیاد اگر نیاز خودت بود حتما انجام بده اصلا هم فکرنکن که پولت حروم شده چون واقعا نشده توباخرج اون پول حالت بهتر میشه درصورتی که نیاز واقعیت باشه

وقتی هم بری به اون دنیا بابت تمام لحظه های خوب اینجا اونجاهم حالت خوبه.ببین اصلا ماهاکه مسئول کل مشک ...

کاش بتونم خودمو مجاب کنم .. اره خب مسلما حال همسرم بهتر میشه و توی روحیه ی خودمم تاثیرگذاره یه سری تغییرات

کاش بتونم خودمو مجاب کنم .. اره خب مسلما حال همسرم بهتر میشه و توی روحیه ی خودمم تاثیرگذاره یه سری ت ...

خودتو مجاب نکن اگر مقاومت داری صبرکن.ان شاءالله بهترین ها برات رقم بخوره

خودتو مجاب نکن اگر مقاومت داری صبرکن.ان شاءالله بهترین ها برات رقم بخوره

توکل بخدا ..انشاءالله ک ازم دلگیر نشه و کارم‌ دنیا دوستی و خودخواهی محسوب نشه

2706