2733
2734
عنوان

چرا همه من و حالو حساب میکنن؟

119 بازدید | 12 پست

خانما من یه دختریم که خیلی دختر حرف گوش کن  و تو خیلی از مسائل خانوادم دخالت ندارم واقعا ! هیجانی و مهربونم و همیشه هم هر کار میکنم همه کس رو در نظر میگیرم که کسی ناراحت نشه ولی پس چرا همه مثلا نسبت بهم بی اعتمادن یا حالو حسابم میکنن هرجور دلشون میخواد باهام رفتار میکنن از دوستای صمیمیم گرفته تا خانوادم من انقدر تو این ماجرا ها با مادر و برادرم مشکل دارم که وقتی دچار یه مشکل واقعا بدی میشم مجبورم اول برم به بابام بگم بلکه کمکم کنه چون برادر و مادرم جز خندیدن به حالم کاری نمیکنن ! زحمت بکشن یه سرکوفت میزنن و میرن بالا منبر برام .کسی از سما از این مشکلا داشته که کمکم کنه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم نتونستم زیاد باهات همزادپنداری کنم که بتونم راهنمایی درستی کنم ولی همه به نوعی از این دست مشکلات داشتیم یا داریم. تو به راه درست خودت و شخصیت قشنگی که داری ادامه بده. گذرزمان به همه ثابت میکنه همه چیو

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃
2731

واقعا الان چیزی که برای شما مهم غلط املایی منه ؟من انقدر تند تند تایپ میکنم که ....

اصلا مهم نیست اگه به این مشکلات نخوردین خودتونو خسته نکنین برین تاپیک های دیگرو بخونین و اگر هم که تجربه کردین راهنمایی کنین 

2738
عادتشونه ولشون کن😐😂

راست میگه این دوستمون

این اخلاق اشتباه اوناست

فکر نکن تو مقصرشی

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃
راست میگه این دوستمون این اخلاق اشتباه اوناست فکر نکن تو مقصرشی

پاییز جون میشه بگی وقتی خیلی ناراحتی و بدحور گریت میاد ولی مجبوری جلوی خودتو بگیری چیکار میکنی؟دوست دارم راه حلت و تو این جور شرایطا بدونم 

پاییز جون میشه بگی وقتی خیلی ناراحتی و بدحور گریت میاد ولی مجبوری جلوی خودتو بگیری چیکار میکنی؟دوست ...

من خیلی زود اشکام میریزه, اگه توی ناراحتی حرف بزنم که دیگه فوری اشکام میاد واسه همین معمولا حرفی نمیزنم تا جلوی اشکامو بگیرم. بعدش اگه تنها بشم میرم سراغ قرآن. نمیخوام شعار بدم و تیریپ خانم جلسه ای بردارم, من خیلی سال هست از اینکار آرامش میگیرم. اول یکمی با خدا حرف میزنم غصه هامو میگم بعدش بسم اله میگم یه صفحه شانسی باز میکنم معنی آیات رو میخونم. همیشه یه آیاتی میاد که انگار دقیقا در جواب مشکل و غم من نوشته شده. دقیقا خدا جوابمو میده و آروم میشم. دیگه به چه چیزی بالاتر از کلام خدا میتونم اعتمادکنم. اونموقع دیگه آروم میشم و اشک نمیریزم