2737
2734

و بگید کسی میشناسید معتبرر ر. جان امام حسین راست بگید و کلاهبردار نباشه شخص... هرکس دروغ دغل بگه واگذار به حضرت ابوالفضل‌... من واقعا احتیاج به کمک دارم

خدایا شکرت بخاطر همه چیزایی که داریم و حواسمون نیست... میشه از خدا بخواین حاجت دلمو بده ؟ خیییلی ساله میخوامش... ❤❤

فقط در این حد شنیدم که با سرکتاب یسری مطلب راجع به فرد متوجه میشن مثلا بد یا خوب بودن و اتفاقات و ...

اعتقاد ندارم پیگیری هم نمیکنم

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولا قسم حضرت عباس و امام حسین نداشت

دوماسر کتاب باز کردن پای اجنه به زندگی وگناه گره تو زندگی ادم میاد، دعا فقط باید از قران یا ۱۴ معصوم باشه

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 
2731

عزیزدلم بعضی سایت ها به اسم سرکتاب ابجد هستند که اسم خودتو مادرتو وارد می کنی . بعد اونا یه سری مسائل و می گن

*- اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ .*- اَللّهُمَّ الرْزُقْنی شَفاعَةَ الْحُسَیْنِ یَوْمَ الْوُرُودِ وَ ثَبِّتْ لی قَدَمَ صِدْقٍ عِنْدَکَ مَعَ الْحُسَیْنِ وَ اَصْحابِ الْحُسَیْنِ الَّذینَ بَذَلُوا مُهَجَهُمْ دُونَ الْحُسَیْنِ عَلَیْهِ السَّلامُ.
2738
اولا قسم حضرت عباس و امام حسین نداشت دوماسر کتاب باز کردن پای اجنه به زندگی وگناه گره تو زندگی ادم ...

آخه گفتم الکی نیان ی شپاره ادم نابلد بدن بگن به فلانی زنگ بزنه بلده و بعدم الکی بلشه... چون واقعااا به کمک احتیاج دارم حوصله این مسخره بازیا رو ندارم

خدایا شکرت بخاطر همه چیزایی که داریم و حواسمون نیست... میشه از خدا بخواین حاجت دلمو بده ؟ خیییلی ساله میخوامش... ❤❤
دو نوع سر کتاب داریم قرانی و موکل دار همه چیز توی سر کتاب معلوم و مشخص میشه

عزیزم 

... من اگه میدونستم که نمیپرسیدم... 

همه چیز، یعنی چیا ؟؟؟

من پیش یه خانم کرجی میگرفتم همیشه.

خب چی میگفت ؟ چی مشخص میشه... همه فقط اومدن گفتن ما گرفتیم... من میخام بدونم چیو میشه فهمید از سرکتاب

عزیزدلم بعضی سایت ها به اسم سرکتاب ابجد هستند که اسم خودتو مادرتو وارد می کنی . بعد اونا یه سری مسائ ...

زدم هیچ چیز بدرد بخوری نگفتن . شانه سرتو ب کسی نده هم شد حرف ؟ خب اینو خودمگ میدونم و نمیدونم به کسی. اسم سایت خوب سراغ دارید بگید لطفا

2706