2733
2734

امشب خواستیم بخوابیم تااومدم دست بزنم بهش گفت مگه قرارنبودبخوابیم بعدنمیزاشت دست بزنم به صورتش موقع خواب نوازشم نمیکنه بوسم نمیکنه شوهرتون موقع خوابیدن اینجوریه؟یافقط شوهرمن...باهاش قهرکردم منم گفتم دیگه نه تودست بزن به من نه من دست میزنم به تو

این حرف آخرت خییییییییلی اشتباه بوده

عاشق اینم ک همه دوستم داشته باشن سعی میکنم زخم زبون نزنم غیبت نکنم بد کسی رو نخام دو رو نباشم و لبخند بزنم ب نظرم همینا کافیه❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه عصبانی شدم هرشب همین بساطه،اونم گفت دیگه اون زندگی چ فایده ای که بهم دست نزنیم

ریشه یابی کن عزیزم

بعضی مردا چند وقت یبار فاز برمیدارن

عاشق اینم ک همه دوستم داشته باشن سعی میکنم زخم زبون نزنم غیبت نکنم بد کسی رو نخام دو رو نباشم و لبخند بزنم ب نظرم همینا کافیه❤️❤️❤️
2738
خخخ خوشبحالت حالا شوهر من موقع خواب نمیزاره بخوابم همیشه میگه دستتو بکش بدنم ..ماساژم بده تا من خواب ...

فقط میتونم بگم خوشبحالت ارزومه منم شوهرم بگه بدون تو،بدون اینکه بهم دست بزنی،خوابم نمیبره🥺

فقط میتونم بگم خوشبحالت ارزومه منم شوهرم بگه بدون تو،بدون اینکه بهم دست بزنی،خوابم نمیبره🥺

خخخ نه بابا من که نه ...از بچگی عادتش دادن اینجور بخوابه حالا منم نباشم یکی باید اینکارو براش انجام بده تا خواب بره واگرنه کلافه میشه و نمیتونه لالا کنه

شوهر منم اینجوریه... هر وقتم اعتراض کنم میگه خستم

من امام رضایی ام🌹🌹🌹دل من گم شد اگر، بسپارید امانات رضا... و اگر از تپش افتاد دلم ببریدش ملاقات رضا... از رضا خواسته ام بگذارد که غلامش بشوم همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا(علیه السلام) 

واقعا دلش نمیسوزه بهت محبت نکنه. کی بهتر از همسر آدم که با عشقت وجودشو پر کنی هرروز

روز وصالی که ندارد فراق/دل ز همه بر کنم از بهر تو💗از خود عزیزم بابت تمام روزایی که به اندازه کافی دوستش نداشتم و سرکوبش کردم معذرت میخوام. بابت همه ی روزایی که بیشتر تلاش نکردم، باختو قبول کردم و امیدم رو ناامید کردم معذرت میخوام. بابت تمام روزهایی که اعتماد به نفس کافیو نداشتم و به دیگران اجازه توهین دادم معذرت میخوام.خود عزیزم، دوستت دارم، میبخشمت، میپذیرمت🌿🌱🍋
2706