2733
2734

سلام.سه روزی هست که سرفه های خشک دارم اول گلوم خشک شد بعد سرفه .الحمدالله تنگی نفس و تب و لرز ندارم.کسی که کرونا داشته بیاد و از تجربیاتش بگه

کاربری تعلق داره به خودم(باران و دوستم مهسا)
به نظرم برا احتیاط برین تست بدین

استرس دارم فردا میرم.من بچه کوچیک دارم نمیذاره تو خونه ماسک بزنم یکسالشه و ماسکمو درمیاره.مجبورم بدون ماسک پیش شوهر و بچم باشم.خداکنه کرونا نباشه یا اگر بود اونا نگیرن.التماس دعا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استرس دارم فردا میرم.من بچه کوچیک دارم نمیذاره تو خونه ماسک بزنم یکسالشه و ماسکمو درمیاره.مجبورم بدو ...

نگران نباشین سرفه فقط علتش نیست و سرفه معموالا تو مرحله اخر خودشو نشون میده ولی خوب احتیاط کنین تست بدین

❤Che khobe ke daramet
2731
نگران نباشین سرفه فقط علتش نیست و سرفه معموالا تو مرحله اخر خودشو نشون میده ولی خوب احتیاط کنین تست ...

متشکرم عزیزم.ان شاءالله همیشه سلامت باشین.فردا میرم

جای مشکوکی رفتین یا ادم غریبه؟

من خودم همش خونه ام ولی شوهرم نظامیه همکاراش گرفتن.بعد خانواده خودم و خودش هم باهامون در ارتباط بودن

2738
حالا دم نوش پونه عسل بخور بهتر بشی .دیفن هیدرامین قرقره کن

دیفن هیدارمین خوردم اثر نکرد.حالا پونه رو فردا صبح هرچند بدمزه است ولی امتحان میکنم‌.فردا شوهرم قراره از سرکارشون ازشون تست بگیرن.به نظرتون کفاف میده که من تست ندم؟

2706