2733
2734
عنوان

بچه ها کیا هم اینستاگرام دارن و هم جرعت ؟😂

| مشاهده متن کامل بحث + 511 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
مای گاد 😃 فرزاد فرزین رو هم گوش کن قشنگ میخونه 

یادمه داداشم چند سال پیش عاشقانه نگا میگردد توش بود بد نبود منم اون زمان سریال ترکی میدیدم

زیر گروه بنفش 💫💜وزن شروع 64هدف50💛🌻✨   تاپیک مانکن های زیبا😎🙌
یادمه داداشم چند سال پیش عاشقانه نگا میگردد توش بود بد نبود منم اون زمان سریال ترکی میدیدم

اره تو عاشقانه فوق العاده بازی کرد ولی خب طبیعتا الان بازیش بهتره 😌😂

منم همینطور فضلی‌نژاد خانم و دختراش رو دیدی ؟😂

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

جواب که نمیدن

ولی من خودمو میزارم جای سلبریتی ها خیلی استرس میگرفتم 😥😂

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
جواب که نمیدن ولی من خودمو میزارم جای سلبریتی ها خیلی استرس میگرفتم 😥😂

چرا میدن 

فرزاد فرزین که من توی پیج فن هاش دیدم فقط پیامت رو لایک میکنه 😐😐

اره منم همینطور مخصوصا اینکه وقتی فکر می‌کنم که نکنه زنم ببینه 😂😂

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
چرا میدن  فرزاد فرزین که من توی پیج فن هاش دیدم فقط پیامت رو لایک میکنه 😐😐 اره منم همینط ...

فن پیج فرق داره ..

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
2706