2410
2553

هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست از هییییچ کس 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تکیه گاهم خودم باشم بعد خانواده 

برای هیچکس بد نخوام 

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
2456

اهمیتی برای بیشتر آدما قائل نشو 

خودت باش

برو سراغ لذت و علاقت تو هر لحظه

هیچ چیز ارزش نداره تا فکر تو مشغول کنه یا ارامشتو بهم بریزه 

تینا.م هستم، یه کوچولویی رو دارم بزرگ میکنم بنام بادوم🐩🐩🤠دانشجوی نی نی سایت از اون نسلی که پاش به دانشگاه باز نمیشه به لطف کرونا 🐥تهرانم ولی عازم رشت اگه کرونا بخواد🍻 
2714

فقط یچی بگم هیچوقت دل نشکنید ..بدجنس نباشید ..دو بهم زن نباشید ...تهمت نزنید ..قضاوت و شماتت نکنید ..حتی تو دلتون هم کسی رو قضاوت و شماتت نکنید ...بخدا بدترش سرتون میاد شاید یک ماه بعد شاید ده سال بعد ....هر بدی کنید هر بدی حتی سر سوزن تو همین دنیا عواقبشو میبینید ......

2706