2737
2734

ولی مسواک زدم نمیتونگ دوبار بزنم حوصله ندارم

از بس گشنمه نمیتونم بخابم

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم

مسواک نزن

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مسواک نزن

اخه زحمت کشیدم رفتم زدم😖

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
خب

ادامه نداش که🤨😐

2738
برو بخور راااحت بخواب تا صب ضعف میکنی ک

بعد اخه مسواک زدم دوبار بزنم

خب

یه سوال بی ربط به تاپیک 

ببخشید شماهم اوایل بارداری تون 

یبوست هم داشتی؟؟؟

من الان شش هفته پنج روزمه 

یبوست دارم شدید

خدایا چرا امیدوارمون میکنی بعدش ازمون میگیریش...حتما یه حکمتی هس که ما مادر بشیم...وابسته اون نی نی بشیم...بعدش ازمون بگیره ش....خدایا راضی ام به رضای خودت...خدایا 
برو بخور خب

دندونم چی☹

یه سوال بی ربط به تاپیک  ببخشید شماهم اوایل بارداری تون  یبوست هم داشتی؟؟؟ من الان شش ه ...

من نه در اون صورت 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
خو رااا به ما میگی الان من ماکارونی از کجا بیارمممم

😟

2706