2737
2739
عنوان

خواستگار خواهرم میگه مهریه 14

318 بازدید | 33 پست

خواهرم و پسره خیلی همو میخوان پسره برادر بزرگتر داره به خاطر خواهرم خونوادشو راضی کرده بیان خواستگاری خواهرمم همه خواستگاراشو به خاطر اون رد کرد.حالا تو خواستگاری میگن مهریه باید چهارده تا باشه بااینکه واس اونیکی عروسشون زیاده.پسره هم میگه نمیتونم راضیشون کنم تنها میام خواستگاری که اینو بابام اینا قبول نمیکنن الان خواهرم باید چکار کنه

عزیزم مهریه خوشبختیو تایید نمیکنه..

مامان بزرگم میگفت توجه آدمارو از رو کاراشون بفهم نه حرفاشون‌،نگاه کن ببین اولویت چندم آدمایی تا یهو به خودت نیای ببینی تمام خودتو گذاشتی وسط درحالی که هیچوقت مهمترین نبودی،میگفت به خودت احترام بزار تا بهت احترام بزارن!میگفت مثل ما نباش انقد بودیم که بودنمون به چشم نمیاد دیگه :)! تیکر همینجوریه.. برای رسیدن ب چیزی ک میخوام بدونم چقدر زمان میبره :) در ضمن تیکر سالگردمونم هست :)❤ تیکر ششمین سالگرد دوستیمون :)🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قبول کنن اگه دوسشون دارن

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃

مهریه خوشبختی نمیاره همون ادم ک باشه کافیه مهریه رو بخدا موقع طلاق ببخشی بهتره چون اینقدر دوندگی داره ک چی بگم ک اخرش میشه قسط بندی

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم
2738

والا من ۶ سال با شوهرم دوست بودم خواستگار رد کردن که چیزی نیست من دیوانش بودم اونم همینطور

سر خواستگاری خانوادش گفتن الا و بلا ۱۴ تا خانواده من میگفتن الا و بلا ۱۱۴ تا مثل عروسمون باشه

من گفتم یا حرف پدرم یا خدافظ 

بابام اینام مهریه زیاد نمیگن برا من که اصلا حرف نزدن پدرشوهرم گفت آخرین بار کی عروسی کرده تو فامیل برا اونو قرار بدیم که وقتی گفتیم پدرشوهرم پیشنهادداد دوبرابرش باشه.الان بابام اینا میگن 114تا که اونام میگن زیاده یه جورایی انگار اومده بودن خریدو فروش چونه میزدن کس دیگه ای بود عمرا دیگه راهشون میدادن بااون طرز برخورد ولی این دوتا هم همو میخوان

والا من ۶ سال با شوهرم دوست بودم خواستگار رد کردن که چیزی نیست من دیوانش بودم اونم همینطور سر خواست ...

چیشد اخر؟

گر دختری پیش پدر ناز کند🍀 گره ی کرب و بلای همه را باز کند🍀صل الله علیکِ یارقیه جان💚

ای بابا چرا همچین میکنن واسه مهریه دونفر از هم دور بمونن؟بعضیا همچین میگن مهریه مهریه انگار همون دم عقد گونی سکه میارن😑چ خانواده شما چ خانواده ایشون

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡
2706