2733
2734

سلام واقعا وقتی خودمون به خودمون رحم نداریم چه انتظاری داریم مثلا سران مملکت درستکار باشن.پارسال خونه رو گرفتیم ۷۰میلیون ماهی پونصد درحالی که همه گفتن گرون گرفتید.امسال با کمال خونسردی میگه صدتومن ماهی یک میلیون و نیم.مگه حقوق ما چقدر بیشتر شده؟چهارصدتومن.چند روز پیشم رفتم از ی جا چسب چوب بگیرم گفت ۲۷هزار من ساده هم گفتم چه خوب می‌دیدین تا حالا از مغازه ی دیگه می‌گرفتم ۳۴.امروز رفتم از همونجا بخرم گفت ۳۴تومن.فقط نگاش کردم و اومدم بیرون.خیلی بد شدن آدما

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 🙄🥴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اینارو ولش هرروز چسب چوب برا چی میخری

برای کارم.تو امضامه😘

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 🙄🥴

قبول دارم بعضی ها واقعا بی رحم شدن ولی خب بعضی صاحبخونه ها هم حق دارن کلی سرمایه خوابوندن،همه اجاره که خرج عیش و نوش ون نمیشه همون خونه کلی هزینه تعمیرات و نگه داری داره، الان ما مستاحرممون میخواد عوض شه ،مستاجر جدید کاغذ دیواری فلان میخواد کولر گاز ی خراب شده خدا تومن پولشه،پکیج باید تا زمستون تعمیر بشه 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
2738

اشکال نداره درست میشه 

پدرشوهرت خونه نداره بمونید اونجا یه مدت اجاره ها خیلی بالا رفته 

خواهرانه دعا کنید برام ازدواجم جور بشه اگه میتونی برام صلوات بفرست♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

خود دولت گفته ۲۵ درصد هفتاد میلیون میشه ۱۸ و ۲۵ درصد ۵۰۰ حدوادن ۱۵۰ بعد من خودم صالخونه دو برابر پولی که ادم اجاره میگیره سال بعد باید بدی نقاش و تعمیر پکیج و ابگرمکن و .....هزار تا هزینه دیگه من الان خودم یه جا هستم ۵ سال نقاشی کردم و خراب نشده ولی جایی رو که اجاره دادم سه با ر تو ۵ سال نقاشی کردم و موقع رفتن بخوای کم کنی که اصلان قبول نمیکنن و همه جا طرف مستاجر تا صاحبخونه 

عزیزم خود دولت و ستاد مبارزه با کرونا ۲۵ درصد تاییید کردن 

وقتی نمیدن چیکار کنیم؟

قبول دارم بعضی ها واقعا بی رحم شدن ولی خب بعضی صاحبخونه ها هم حق دارن کلی سرمایه خوابوندن،همه اجاره ...

نه اینا تو این کوچه فقط سه تا خونه دارن نمایشگاه ماشین دارن.ی قرونم خرج خونه نمیکنن بخدا پارسال ده روز اسباب کشی کرده بودیم سرجمع سه بار کولر روشن کردیم سوخت از ما عوضش کرد .

اشکال نداره درست میشه  پدرشوهرت خونه نداره بمونید اونجا یه مدت اجاره ها خیلی بالا رفته

خوشم نمیاد پیش مادرشوهرم زندگیم و بچه هام از دستم میره. خونه دارن دست مستاجره میگن شما بیاین ولی خوشم نمیاد 

خود دولت گفته ۲۵ درصد هفتاد میلیون میشه ۱۸ و ۲۵ درصد ۵۰۰ حدوادن ۱۵۰ بعد من خودم صالخونه دو برابر پول ...

چه خوب که شما خرج خونه حداقل می‌کنی اینجا میگن  همینی که هست

2706