2737
2734

دست بزن داریه که کلی مارو اذیت کرده و میکنه پشیمون میشه؟

الان منو خیلس دوست داره اما میترسم موقع تحقیقات محلی همسایه ها بگن😞😞

همین الانم خونمون دعواعه نمیخوام از دستش بدم

تو باهاش خوب باش تورو باید بشناسه با تو باید زندگی کنه اخه این وقت شب دعوا اخه چرا

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه پشیمونم شد برای از دست دادن همچین ادمی غصه نخور 

چون ارزشش و نداره

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
2728

خدا بخواد هیچی نمیشه . کما اینکه من از این ازدواج ها زیاد دیدم ‌ پسر خاله خودم پزشکه خووشگل خوش تیپ پولدار با خانواده ، ی دختری رو گرفت باباش معتاد دختره بی سواد بی قیافه . خواست خدا . 

2738

موقعیتت شبیه منه

دوست بودیم وقتی گفت به خانوادش اول اومدن تحقیق گفته بودن بهشون خانوادش مخالفت کردن و نیومدن خاستگاری

بعد۷ سال تنهایی اومد عقد کردیم

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!

اگر واقعا عشقش صادقانه باشه نه پشیمون نمیشه همه چیز هم دست خداست هر چی بخواد همون میشه توکل کن به خودش بعدم به نظرم خودت بهش بگی بهتره تا از زبون بقیه متوجه شه بالاخره اگر قصد ازدواج دارید می‌فهمه که

هر روز دعواس😔😔😔

عزیزم اگه بابات مقصره و ادم عصبی هست خب سر به سرش نزارین دیگه تو این سن و سال فک نکنم درست بشن پس باید با شرایط ساخت و یکم کوتاه بیایین...خب اگه هر روز دعوا باشه و همش صداتون بره بالا صد در صد تو تحقیقات بد هم میگن

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
احه تقصیر من چیه

تقصير اون چيه؟

شايد دلش نخاد بره تو خانواده اي ك باهاش بد رفتاري بشه دعوا باشه دائم! بابات با شما دعوا داره با اونم داره ديگه حتما

شايدم براش مهم نبود ما نميدونيم تو هم نميدوني

ولي حق انتخاب داره و نبايد ازش پنهان كني

2706