2737
2734
عنوان

کنکور و ...

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 43 پست
شما شرکت کردی؟

بله

تو هم شرکت کن نه بخاطر خود سوالاش فقط 

بخاطر بودجه بندی ای که باعث میشه برنامه ریزی کنی و در طی سال چند در دوره کنی و خیالت راحت باشه و جامعه اماری

تینا.م هستم، یه کوچولویی رو دارم بزرگ میکنم بنام بادوم🐩🐩🤠دانشجوی نی نی سایت از اون نسلی که پاش به دانشگاه باز نمیشه به لطف کرونا 🐥تهرانم ولی عازم رشت اگه کرونا بخواد🍻 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
صحیح شما کنکور دادی

بله

تینا.م هستم، یه کوچولویی رو دارم بزرگ میکنم بنام بادوم🐩🐩🤠دانشجوی نی نی سایت از اون نسلی که پاش به دانشگاه باز نمیشه به لطف کرونا 🐥تهرانم ولی عازم رشت اگه کرونا بخواد🍻 
2738
میشه رتبه تون رو همراه رشته تون بگید لطفا 

۸۰۰پزشکی

۸۰۰پزشکی

یه سوال ممنون میشم ج بدین من الان چیزی نخوندم میخواستم تو نابستون با برنامه ازمونا جلو برم میشه اگر از قبل صفر باشی ولی با برنامه ازمون جلو بری یا ن باید از قبل مباحثیو خونده باشی

💜Army 
یه سوال ممنون میشم ج بدین من الان چیزی نخوندم میخواستم تو نابستون با برنامه ازمونا جلو برم میشه اگر ...

خواهش میکنم اگه چیزی نخوندم به نظر من از برنامه ی آزمون جلو تر باش و بیشتر سخت بگیر به خودت

چون بالاخره اونیکه سالای پیش خونده الان یکم راحت تره ولی توعم میتونی جبران کنی اگه تلاشتو بیشتر کنی 

2706