2737
2734

پارچه مامانم که خییییلی گرون بود و سفارش داده بود از جایی براش آورده بودن و پر از کار دست بود پاره کردم و باهاش پرچم درست کردم😐😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یادمه تو ۱۷ سالگی یکی ی چیزی بهم گفت خیلی ب غرورم بر خورد اومدم خونه یکی از صندلی های اشپزخونه رو ایقدر این ود اون ور زدم ک شکست  البته این یکی از خرابکاریامه😁 روانی هم ترامپه

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال۲۰۲۲ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 دوستان بزرگوار من در این فضا نمیتونم پاسخگوی سوالات روانشناختی باشم چون بنظرم نظر دادن در مورد این مسائل مهم در این پلتفرم کار درست ،اخلاقی وحرفه ای نیست .اما اگر سوالی راجع ب رشته‌ی روانشناسی داشتید به اندازه توانم خوشحال میشم کمکی بکنم .               
2738

ضرر مالی نه ولی یکی تو بچگی دوستم داشت و گفت میخواد باهام ازدواج کنه منم دوستش داشتم

تا این حرفو زد به مامانم گفتم بعدم کلا مامانم کاری کرد که قطع ارتباط کردیم...

نمیدونم اون هنوزم به من فکر میکنه یا نه و چه قدر از دستم ناراحته ولی میدونم اوایل اذیت شد

صلوات میفرستین برام؟   دمتون گرم
اونموقع چند سالت بود؟؟ 

حدود 11 اونم همسنم بود البته گفت بزرگ شدم میخوام باهات ازدواج کنم نه تو اون سن  

شاید مسخره به نظر بیاد ولی مطمئنم از ته دلش این حرفو زد و اینکه چون تو فامیلمون همسن خودمون کسی نبود چندین سال نزدیک ترین کسای هم بودیم

دیگه گذشته عزیزم بهش فکر نکن 

اره واقعا همینکارو میکنم ولی یه جا گوشه ذهنم مونده هر چند وقت یه بار یادم میاد دوباره

حس میکنم به جفتمون بد کردم با بچه ننه بازی  

اره واقعا همینکارو میکنم ولی یه جا گوشه ذهنم مونده هر چند وقت یه بار یادم میاد دوباره حس میکنم به ج ...

نه گلم همچین فکری نکن به خودت آسیب میزنی، این قضیه برای 11 سالگیشه شاید اگه باهم بودید وبزرگتر می‌شدید پشیمون میشد، چون آدما تغییر میکنن

اما اگه واقعا عاشقت بود پیگیرت میشد  

2706