2091
2079

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2064

ان شاءالله حاجت روا بشی گلم

منم دعا کن ب عشقم برسم و خوشبخت شم اسمم فاطمه 

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
2050

واسه من دعا کن مشکلم حل بشه و آزمون وکالت قبول شم اسمم مینا ست 

ممنون منم واست صلوات میفرستم😘😘

🔴اتفاق های خوب سراغ کسی می آید ک صبر میکند...اماا اتفاق های بهتر سراغ کسی می اآید ک تلاش میکند..🔴
2104

دعا برای پدرم رضا ک سلامتیش ب دست بیاره

خودم معصومه سلامتی

من همیشه  در اوج  هستم.همسرم زندگیمه  نباشه میخوام نباشم. عشقم همسرم 😙دنیام بچه هام❤❤ خدایا شکرت ک همدم مهربون صبور  و دوست داشتنی بمن دادی و بیشتر شکرت بخاطر تن سالم و بچه های گلم .وضع مالی خوبی ندارم اما میدونم خدا منو همسرم رو صاحب خونه میکنه.  عاقبت به خیری و سلامتی و آبرو بزرگترین خواسته من از خداست. من همیشه در اوج هستم 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

برای من دعا کن انتقال جنینم مثبت بشه اسمم ناهید انشالله خدای مهربون حاجتت رو بهت بده ❤برای بارداری دوستم مینا هم دعا کن مرسی 

من حسابم ز همه ی این شهر جداست ❤من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 🌷

@yalda_mgn   ❤

@اعتصامی   @گمناممم   @pudding   @سباااا    

بپرین تو تاپیک عشقام

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.👇 تاپیک جامعِ کلیپ های مهدویِ مشقِ انتظار 🦋     یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبمون میفرستی؟💚 حق الناس یعنی من گناه کنم، دیگران تو حسرت ظهورت باشن...💔 خودمونو با نیت هامون و بقیه رو با رفتاراشون قضاوت میکنیم؟ این انصاف نیست! (سامیه اسم مستعار نی نی سایتیمه😁)                                                                                                 [👻روح هستم👻]
1718