2726
عنوان

پیش دبستانی 1400

1032 بازدید | 16 پست

سلام بچها  کسی هست بچش امسال بره مهد ایا میزارید اخه گفتن معلما واکسیناسیون میشن من بچم سال دیگ باید بره اول ولی کلا همش خونه بوده و بچه همسن خودش تو فامیل نداریم کتاب حواستو جمع کن گرفتم تا کتاب 12 با ذوق حل کرد بعد رسید به الفبا دلشو زد و اصلا سمتشون نمیره ولی بره مهد ترغیب میشه و با محیط اشنا میشه اگر یهو بره کلاس اول هنگ میکنه موندم چیکار کنم کسایی ک شرایطشون مثله منه راهنمایم کنن همسرم از کرونا میترسه و منم بدجور دودل کرده خیلی حسه بدیه 😖😣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چه خوب منم فردا برم شرایطشونو بپرسم ببینم چجوریه ایشالله کوچولوتون موفق باشه 

مربی واکسن زده اما بچه ها و خوانواده هاشون چی؟؟؟

اگر مادر توانایی مدیریت و درس دادن رو داره خودش اقدام کنه.من سری کتاب کلاغ سفید رو گرفتم با کلی تحقیق از مربی های پیش دبستانی، راضی ام..حواستو جمع کن یع کم گنگ و سخت ه برای بچه ها...این نظر من بود استارتر جان با اینکه خودم مشاور هستم 

پسر منم پیش دبستانی هست من ترم تابستان هم گذاشتم الان سه ماهه میره خداروشکر چیز خاصی نشد فقط حروفا ...

مگه پیش هم ترم تابستان داره؟ نمیدونستم،راستی بازی یا کاردستی هم یاددادن؟

مگه پیش هم ترم تابستان داره؟ نمیدونستم،راستی بازی یا کاردستی هم یاددادن؟

آره ماله پسر من داشت

کاردستی نه آخه فقط یساعت بود یک روز درمیان؛وقت نداشتن انشاا.. از این به بعد که دوساعت هست کاردستی هم اضافه میشه

ولی شعر و حفظ قرآن و رنگ آمیزی و حروفات بود

آخه من مهدقرآنی گذاشتم

مهدکودک ها فقط برا بازیه که قبلا پسرم زیاد رفته الان دیگه وقت درس خوندنشه

در روزگاری دوستت دارم که عشق نمی شناسد
شلام گلم شمابالاخره بچه تونو پیش ثبت نام کردین؟ یا مهدکودک؟

سلام خیر عزیزم من ثبت نام نکردم انشالله همه واکسیناسیون بشن تا خیالمون کمی راحت تر شه  باز تابستون میشه کلاس گذاشت اگر این کرونا بزاره 😣😣😣

مربی واکسن زده اما بچه ها و خوانواده هاشون چی؟؟؟ اگر مادر توانایی مدیریت و درس دادن رو داره خودش اق ...

سلام عزیزم بله کاملا حرفتون درسته حالا که قرارشده  واکسیناسیون بچهام انجام بشه 🙏خداکنم کشور ماهم عین خیلی ازکشور های دیگه به روال قبل برگرده 

2706