2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در مورد کنکورم میشه بگید 😑

الان دردتون مربوط به قسمت پایین تنتون بود یا نه؟😁

کنکورو خودتم میدونی اونجوری که دوس داشتی و باید نخوندی و در حد انتظارت نبوده.خودتم گاهی به فکر سال بعد میفتی و یهو یه تایمایی استرس بدی میاد سراغت و حالت چه کنم چه کنم میگیری اما اگه سال بعد بذاری خیلی موفقتر میشی.البته من نمیخوام ناامیدت کنم و بابتشم شرمندم ولی خب شدیدا شیطنت داری و خیلیم شادی و اهل تفریحی ولی در حدی که میخواستی خوب نخوندی

2728
الان دردتون مربوط به قسمت پایین تنتون بود یا نه؟😁 کنکورو خودتم میدونی اونجوری که دوس داشتی و باید ...

امسال کنکور ندارم برا سال دیگه پرسیدم 

پایین بدن نیست. بیماریم ولی خوب چند وقته پریود نشدم شاید اون رو حس کردید😐

در مورد ازدواجم میشه بگید 

در مورد صادق بگید 😅😐

امسال کنکور ندارم برا سال دیگه پرسیدم  پایین بدن نیست. بیماریم ولی خوب چند وقته پریود نشدم شای ...

حالا جدا از حس منم عین شما شدم.فهمیدم کیست دارم البته واسه شما اینطور نیست.خب دقیق نشد اسم ببرم شرمنده😁🤕😅شرمنده که میگم ولی طرفتون از این خوشگلای خوشتیپه 

امسال کنکور ندارم برا سال دیگه پرسیدم  پایین بدن نیست. بیماریم ولی خوب چند وقته پریود نشدم شای ...

اوه بابت کنکور شرمنده.خدایی قسمت پیامامو ببینی هنگ میکنی دیگه انقدر کنکوری بوده قاطی کردم🤕😓اما فکر کردم گفتین امسال کنکور دارین بازم شرمنده

حالا جدا از حس منم عین شما شدم.فهمیدم کیست دارم البته واسه شما اینطور نیست.خب دقیق نشد اسم ببرم شرمن ...

حسش به من چیه چرا هی میرع میاد میتونم بهش اعتماد کنم 

باهاش ازدواج میکنم ؟؟؟

نه واقعااا از خودم گفتم

به عرفانم میرسم کی؟؟؟ کلا کی ازدواج میکنم؟؟ با کی

ما با یکی بودیم متاسفانه اون رفت از اون روز ب بعد خاطراتش اشک‌میشه میاد پایین دود میشه میره بالا🌚
حالا جدا از حس منم عین شما شدم.فهمیدم کیست دارم البته واسه شما اینطور نیست.خب دقیق نشد اسم ببرم شرمن ...

عزیزم راجب منم میگی؟

خصوصیات ظاهری یا اخلاقی منم بگو لطفا🤗

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
البته اگه دردتون با عفونت همراهه و دارو مصرف میکنی نگران نباش خیلی زود بهتر میشی‌.دردت هم خیلی شدید ...

عزیزم حدس میزنی کی ازدواج میکنم ؟

بچه بعدی آجیم جنسیتش چیه؟

🍀تا در طلب گوهر کانی؛کانی  _تادر هوس لقمه نانی؛ نانی این نکته رمز اگر بدانی؛ دانی _آن چیز که در جستن آنی ؛آنی      (مولانا)      🌹🌷🍃                                                  شاید شیطان هم عاشقه حوا بود که به آدم سجده نکرد🍀
اوه بابت کنکور شرمنده.خدایی قسمت پیامامو ببینی هنگ میکنی دیگه انقدر کنکوری بوده قاطی کردم🤕😓اما فکر ...

عزیزم میشه بگی همسرم بهم خیانت کرده یا میکنه؟؟؟

خدایا شکرت . خدا جونم هرکس که امضامو میخونه حاجت روا بشه ان شا الله.خدایا شکرت خدایا شکرت  
الان دردتون مربوط به قسمت پایین تنتون بود یا نه؟😁 کنکورو خودتم میدونی اونجوری که دوس داشتی و باید ...

ینی من ارزو بدل موندم شما جواب منو بدین🥺😂🤦🏻‍♀️

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
2706