2737
2734
عنوان

مامان خواستگارم

198 بازدید | 8 پست

بچه ها یه خواستگار دارم خیلی پسر خوبیه جاری خواهرش منو معرفی کرده .اولین بار با خواهرش اومد خواستگاری دفعه بعد با مامانش اومد ولی وقتی اومدن مامانشون آخرین نفری بود که اومد داخل انگار آدم حسابش نميکردن .من کنارش نشستم تمام مدت زل زده بود به من رفتم تو آشپزخونه چای بیاریم اومد تو آشپزخونه سرک میکشید .یا حرفای عجیب غریب میزد .شک کردیم بهش رفتیم تحقیق گفتن سر و سادس حالا نگرانم نکنه اگه ازدواج کنم بچه من به اون ببره یا ژن معیوب باشه یا خواستگارم به سن اون رسید این حالتی بشه لطفا کمک کنید خواستگارم خوبه تحصیلکرده س ولی مشکل مادرشه 

به خودم قول میدم برای هر چیزی یک بار غصه بخورم

حالا یبار یکی پیدا شده تیکه ننداخته عجیب بنظر میرسه😂😂😂😂😂

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فقط اونجا که پشت سرت اومده تو اشپزخونه. من بودم تا پرزام میریخت

روز وصالی که ندارد فراق/دل ز همه بر کنم از بهر تو💗از خود عزیزم بابت تمام روزایی که به اندازه کافی دوستش نداشتم و سرکوبش کردم معذرت میخوام. بابت همه ی روزایی که بیشتر تلاش نکردم، باختو قبول کردم و امیدم رو ناامید کردم معذرت میخوام. بابت تمام روزهایی که اعتماد به نفس کافیو نداشتم و به دیگران اجازه توهین دادم معذرت میخوام.خود عزیزم، دوستت دارم، میبخشمت، میپذیرمت🌿🌱🍋
2738