2737
2734

سلام بچه ها.من چند سال دندونم ارتودنسی بود و‌بعدش سه سال سیم ثابت پشت دندونم گذاشت دکتر. هفته ی پیش بخاطر پر کردن دندونم رفتم پیش یه دکتر دیگه و اون دکتر جدیده سیم ثابت پشت دندونمو برداشت ک بتونه پر کنه. یعنی ازونموقع ک سیمو برداشت تا الان ی‌هفته گذشته فقط.بعدش واسه معاینه رفتم پیش دکتر ارتودنسی خودم که چک کنه حالا که سیمو برداشتم خیلی دعوام کرد گفت دندونات برگشته بروزودتر بذار تا افتضاح تر نشده😔😔😔 ولی من جلو آینه میبینم اصلا تکون نخورده فقط درد داره و از دردش احساس میکنم شاید داره جابجا میشه. ب نظرتون یک هفته دیگه برم سیمو بذارم جابجا میشه واقعا؟؟؟؟یعنی برمیگرده دندونام به حالت قبل؟؟؟آخه سه سال بود سیم ثابت پشتش بود😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا پیش همین دکتر ارتودنسی کردی دندونتو پر نکردی؟

آخه اون کارش ارتودنسیه متخصصه همین کاره. پرکردن انجام نمیده و منم دندونم به درد افتاده بود نمیتونستم دیگه صبر کنم. حقیقتش فکرم نمیکردم بعد سه سااال سیم ثابت ازون طرفم ۴سال خود ارتودنسی، با یه هفته دندون بخواد عوض شه. یعنی اینهمه آدم وقتو پول میذاره همینقد الکی برگرده آخه😔

وای عزیزم حتما خیلی سخت بوده تحملش البته من تجربه ندارم اما حس کردم خیلی ناراحتی اما دیگه برا یه هفت ...

آره بخدا. آخه کم الان همه چیز گرونه غیر اون آدم اینهمه سال اذیت میشه اینا تو دهنش باشه وقتشو میذاره بالخره…

آخه اون کارش ارتودنسیه متخصصه همین کاره. پرکردن انجام نمیده و منم دندونم به درد افتاده بود نمیتونستم ...

نمیدونم من تجربه نداشتم.

هر چه دلم خواست نه آن میشود  هر چه خدا خواست همان می شود
2738
برگشته؟؟؟  من ۸ ماهه بستم دارم دیونه میشم انقد که اعتماد بنفسمو گرفته😭 بر میگرده؟😱

من که چیزی نمیبینم اما دندونم خیلی درد داره قشنگ احساس میکنم یجورایی داره تکون میخوره، بعدشم دکتر بیشعور خیلی یهو بد بهم گفت. قشنگ اعتماد به نفسمو گرفت…دیگه کاریه که شده! با گفتنِ اینکه برو تا دندونات ازین افتضاح تر نشده درستش کن چیزی عوض میشه؟ نمیدونم میتونست یهترم بگه اینجوری گفت خیلی تو روحیه م تاثیر گذاشت

من که چیزی نمیبینم اما دندونم خیلی درد داره قشنگ احساس میکنم یجورایی داره تکون میخوره، بعدشم دکتر بی ...

عزیزم بیشتر از دو سال بستی یا کمتر؟ اخه چرا باید برگرده این همه آدم سختی میکشه 

2706