2733
2734
عنوان

بچه ها به همدلیتون نیاز دارم 😥

93 بازدید | 7 پست

سلام بچه ها خوبین 

بچه ها حدودا 4 یا 5 روزه پریودم عقب افتاده یسری حالت ها هم دارم ولی بی بی گرفتم منفیه. من نمیخوام باردار بشم. به همسرمم همیشه میگفتم مراقب باش از وسیله استفاده کن گوش نمیکرد. الان امروز ازماش خون دادم فردا جواب میدن. من تو عقد نیستم ینی رفتم سر زندگیم ولی چون خانوادم هنوز عروسی نگرفتن از نظر اونا تو عقدم برای ابان عروسیمه. سننم کمه برای مادر شدن. اصلا بهم ریختم بچه ها خیلی حس تنهایی کردم خواستم باهاتون درد دل کنم. دوسدارم بچمو بندازم. خدا خدا میکنم نباشم. اگر بندازم یه بلبشویی میشه که.... 

عزیزم😍 ان‌شاءالله هر چی بصلاحته و دلت رو شاد می کنه پیش بیاد😍😍😍

بی بی چک غصه هات منفی باشه عزیز دل😍

🙏🏻لطفاً برای شادی و آرامش روح همهء اموات و پدر عزیزم، هر ذکری رو که دوست داشتید، قرائت کنید...😭💔😞  #←🌸💚بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحــْــمٰنِ الرَّحِیــْـمِ💚 {وَ ذَالنـُّونِ إِذْ ذَهَبَ مُغَاضِبًا فَظَنَّ أَنْ لَنْ نَقـْدِرَ عَلَیْهِ فَنَادَیٰ فِی الظُّلُمَاتِ أَنْ لَا إِلـَٰهَ إِلَّا أَنــْـتَ سُبــْـحَانَکَ إِنِّي کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِیْنَ (۸۷) فَاسْتَجَبــْــنَا لَهُ وَ نَجَّیــْــنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَ کَذَٰلِکَ نُنـْجِی الْمُؤْمِنــِــیْنَ (۸۸)}💚🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم شاید از استرس و هزارتا دلیل دیگه عقب افتاده.. بی بی هم که منفی بوده.. اصلا فکرشو نکن بخاطر چیزی ک پیش نیومده غصه نخور.. 

کلی فکر و خیال میاد تو ذهنم... از تویی که کاش بودی و 100بار از خواب بیدارم میکردی تا آرومت کنم.. ولی بودی... ولی بوی تنت بود.. ولی دستای کوچولوت بود و میگرفتمشون و میبوسیدم و نازشون میکردم... قربون شکل ماهت برم کاش بودی و من این لالایی هایی که سوا کردم رو برات میخوندم، کاش بودی و من خیره میشدم به آفرینش بی نظیرت، به اون معجزه ای که به شکل انسان اومده پیشم... مامان جان فقط بیا و فقط باش.. خیلی خسته ام از فکر نبودنت😔💔دیگه نمیخوامت... حتما جات خوبه پیش خدایی، همونجا باش، این دنیا و این زندگی به درد نمیخوره، دعا کن منم زودتر برم پیش خدا، دلم براش تنگه
2731
عزیزم شاید از استرس و هزارتا دلیل دیگه عقب افتاده.. بی بی هم که منفی بوده.. اصلا فکرشو نکن بخاطر چیز ...

خدا از دهنت بشنوه. نمیدونم البته یه مدتی بود غذا هام بهم خورده بود ناهار یا شام نمیخوردم یا دیر میخوردم

حالتم اینه که زود گرسنم میشه فشارم میوفته سرمم گیج میره 

بارداریا😁😁😁

۱۴۰۰/۳/۱۲بی بی چکم مثبت شد 😍🧿   زود بزرگ نشو‌ دخترم، از الان غصه روزی رو میخورم ، که دیگه اینقدر بزرگ شدی که دیگه نیازی به من نداری،دلم میگیره، همینجوری بمون، بزار من غذات رو بهت بدم ، موهاتو شونه کنم، لباساتو تنت کنم، اخه تو دلیل هر لحظه  نفس کشیدنمی دخترم ….
2738