1874
2106
عنوان

بچه ها به همدلیتون نیاز دارم 😥

88 بازدید | 7 پست

سلام بچه ها خوبین 

بچه ها حدودا 4 یا 5 روزه پریودم عقب افتاده یسری حالت ها هم دارم ولی بی بی گرفتم منفیه. من نمیخوام باردار بشم. به همسرمم همیشه میگفتم مراقب باش از وسیله استفاده کن گوش نمیکرد. الان امروز ازماش خون دادم فردا جواب میدن. من تو عقد نیستم ینی رفتم سر زندگیم ولی چون خانوادم هنوز عروسی نگرفتن از نظر اونا تو عقدم برای ابان عروسیمه. سننم کمه برای مادر شدن. اصلا بهم ریختم بچه ها خیلی حس تنهایی کردم خواستم باهاتون درد دل کنم. دوسدارم بچمو بندازم. خدا خدا میکنم نباشم. اگر بندازم یه بلبشویی میشه که.... 

عزیزم😍 ان‌شاءالله هر چی بصلاحته و دلت رو شاد می کنه پیش بیاد😍😍😍

بی بی چک غصه هات منفی باشه عزیز دل😍

🌸💚 اَمَّن یُّجیبُ المُضطَرَّ اِذا دَعاهُ وَ یَکشِفُ السُّوءَ وَ یَجعَلُکُم خُلَفاءَ الاَرضِ ءَاِلهٌ مَّعَ اللهِ قَلیلاً مَا تَذَکَّرُونَ... 💚🌸  

اگر فرزندت از دندانپزشکی میترسه بهترین راه دندانپزشکی با بیهوشی توسط پزشکان فوق تخصص بیهوشی کودکان در کلینیک کاخ هست. اینجا کلیک کن یا تماس بگیر : 05136028800

2124
عزیزم شاید از استرس و هزارتا دلیل دیگه عقب افتاده.. بی بی هم که منفی بوده.. اصلا فکرشو نکن بخاطر چیز ...

خدا از دهنت بشنوه. نمیدونم البته یه مدتی بود غذا هام بهم خورده بود ناهار یا شام نمیخوردم یا دیر میخوردم

حالتم اینه که زود گرسنم میشه فشارم میوفته سرمم گیج میره 

بارداریا😁😁😁

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه قانونی هست که میگه توالان گذشته ی آیندتی پس جایی واسه پشیمونی نزار          دخترم خداتوروجای همه نداشته هام بهم داد😍۱۴۰۰/۳/۱۲بی بی چکم مثبت شد 😍🧿