2091
2106

عاشق همه تونم

تو زمينه اي كه تجربه و سررشته ندارم نظر نميدم.وقتي تو تاپيكي نظري نوشتم حتما قبلش ازش مطمئنم يا تجربه شو داشتم.اهل نظر دادن الكي نيستم.دوست ندارم اداي فيلسوفارو در بيارم مستقيم و ساده حرف ميزنم و به كسيم توهين نميكنم 😘

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077

شخص خاصی رو نه دوست دارم

نه از شخص خاصی بدم میاد

کلا تو سایت هم با کسی دوست و صمیمی نیستم

کلا بی حاشیه ام😂

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گل پسرم⁦👼🏻⁩ عاشقانه منتظرتم قشنگِ مامان⁦🤰🏻⁩

@دوشیزه_ویکتوریا   ایشون😂😂

کی می‌دونه سر آدما چی اومده؟خیلیا شبا گوشه اتاقشون قطره قطره آب میشن ولی شما یک آدم شاد و می‌بینید!:)                                                                    https://harfeto.timefriend.net/16266441115229 چالش ناشناس😁=احیانا اگر حرفی/درددلی/نظری /ایده‌ای/ پیشنهادی/تذکر ی/تشویقی/ تنبیهی/اعتراضی/ بازخواستی/ چیزی داشتین بیاین ناشناس بگین😁😁❤ 

از همه نی نی سایتیا😁

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2032

نمیدونم🤔

به جز قصه‌ی این عشق💞چی گفتم چی شنفتم👀همش درد دلم بود😌اگه قصه میگفتم اخ اگه قصه میگفتم💃💃چه حرفا که نگفته🤭هنوز روی لبامه😜چه شعرا که نخونده🎶🎶هنوز توی صدامه اخ هنوز توی صدامه💃💃💃 نری دنبال مستی🍻خودت دُرد شرابی💃💃واست مِی چیییی بریزم؟؟؟ خودت باده‌ی نابی اخ خودت باده‌ی نابی💃💃🍷میگن عالم مستی🍷همین عالم عشقه💓چه خوشبخته دل من💃💃که دردش غم عشقه💃💃💃که دردش غمه عشقهههه💃💃💃💃
2104
@جانی_دپ    

عاشقتم که😍😍😍😍😍😍

{کاربر خانم هستم}                                                                                                                                                                                                                                                                             My only love is Johnnydepp   چشم بد کور که هم جانی و هم جانانی😍
اوکی😌 کی میای خواستگاری؟☻

به نوبت خدمت همه ميرسم 😆😆

تو زمينه اي كه تجربه و سررشته ندارم نظر نميدم.وقتي تو تاپيكي نظري نوشتم حتما قبلش ازش مطمئنم يا تجربه شو داشتم.اهل نظر دادن الكي نيستم.دوست ندارم اداي فيلسوفارو در بيارم مستقيم و ساده حرف ميزنم و به كسيم توهين نميكنم 😘

یه کاربری اسمش معلق یا تعلیق هست فکر میکنم ...

یکی دیگه هم بارونییی تو این مایه ها...

یکی هم به اینگلیسی به اسم ساین آف د تایم .از اینا اینقدر خوشم میاد ...

همه شونو امروز دیدم ...نام دقیق کاربری هاشون یادم نیست .

البته مهشید تپلی چاق صخبت نمیکنه .دیوی صحبت میکنه 😁😁😁

من نه تپلم نه چاق ...۱۷۰ قد و ۵۹ وزن دارم .مانکنم و ورزشکار .ولی سه کیلو لپ دارم 😂.اطرافیانم صدام میزنن مهشید تپلی 😁 برخی کاربران هم وقتی ازم دلخور میشن و میخوان جبران کنن بهم میگن برو خپل چاق 😂 نمیدونن که این تپلی  پسوندی هست که شوهرم برام گذاشته و خیلی دوستش دارم 
1718