2726
عنوان

گودباى پارتى 💜suici💜

| مشاهده متن کامل بحث + 13488 بازدید | 1316 پست
اره‌ 😂😂😂😂😂‌ من خیلی کوچولو عمممم‌ ولی 13سالمه😭💔😂

گوگولى  

تو هنو بلند ميشى😐

فك كنم از منم رد شى

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

13‌ خیلی بد قفلی زدم روش😍😍😍😍

قشنگه

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
چنده قدت؟فعلا که مادرمو خواهرامو رد کردم😂💔ولی من اصلا از قد بلند خوشم نمیاد😭

١٧٥

خدايى يكارى كن رشدت بسوزه😐

١٦٥تا١٧٠خوبه

يك سانت بلندتر ديگه شروعه فاجعه ست

2728
اجرای دسته جمعیش قشنگ تره😌‌ انگاری جزر و مد شد قایق تو اومدو رد شد😭💔گلی جون بیا ببین یخ زده باغت ...

من٢٣

١٧٥ خدايى يكارى كن رشدت بسوزه😐 ١٦٥تا١٧٠خوبه يك سانت بلندتر ديگه شروعه فاجعه ست

عرررر قد بلند‌

من الان تو سن رشد و بلوغم صفحه رشدم بسته بشه بدبخت میشم که😟‌

همین الانشم خیلی زیاده😭

عرررر قد بلند‌ من الان تو سن رشد و بلوغم صفحه رشدم بسته بشه بدبخت میشم که😟‌ همین الانشم خیلی زیاد ...

اره 

ولى حتما ى دكتر تغذيه اى چيزى برو اگه دوس ندارى بلندتر بشى

تو هم کفش پاشنه بلند نمیپوشی نه؟😟💔

ن من كلاً خوشمم نمياد

تو عمرمم نپوشيدم

ع زير درميرم ميوفتم

نيكوووووو

جونه نیکو؟  

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
واییییی ننه 170سانت قدم بالاخره تونست حالمو خوب کنه😌😈😂‌ امروز روز جهانی قد بلنداست😌‌ @تتلیتی_ ...

بیشور😢

دیگه نمیخوامت چرا قد بلندی

تو این شهر پر نقاب تو با اون بخواب.......من با قرص خواب🙂 تتلیتی نیستم فقط یاس♥
2706