2726
عنوان

هیچ زنی ابزار جنسی هیچ مردی نیست!

| مشاهده متن کامل بحث + 942 بازدید | 36 پست
واقعااا هاا انقد که ما زنا دغدغه این چیزا رو داریم مردا دغدغه شکم اندازه بشگه و موهای شیش ماه اصلاح ...

دقیقا . مردا خیییلی اعتماد بنفس دارن. هر جوری ک باشن خودشونو بهترین میدونن. 

حالا یه نفرم که به فکر منافع خودتونه اینطوری ناک‌اوتش کنید. مگه حرف از مخ‌زنی شد توی توییتشون؟

شوخی کردم😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ماهم باید اعتماد بنفس داشته باشیم

اگه یه مرد زنی میخواد که همچی تموم باشه 

باید خودشم همینطور باشه! 

تا یه لباس رنگی نپوشی نمیفهمی که مشکی زیادم بهت نمیاد.تا اون یه نفر رو فراموش نکنی متوجه نمیشی آدمای خوب زیادی چشمشون به تو هست.تا کارما پس ندی به خودت نمیای. تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیافته.تا عاشق شکلات نباشی نمیفهمی که رژیم چقدر سخته. تا از دستت نره قدرش رو نمیدونی تا دوستات رو نشناسی دو دستی به خانواده ت نمیچسبی.ما آدمای دیر رسیدن یا هیچوقت نرسیدن و نفهمیدن درک نکردن نیستیم فقط مشکل اینه تا یه چیزایی رو تجربه نکنیم به خودمون نمیایم مهم نیست چند سالته؛اگه اینارو درک کردی بدون که تو این زندگی بردی...موفیقت با یه بار تلاش به دست نمیاد پس اگه زیاد شکست میخوری طبیعیه 😊اگر میخواهید زندگی شادی داشته باشید آن را به یک هدف گره بزنید ،نه افراد یا چیز ها...دوستان معنی اسمم یعنی پادشاه دختر بزرگ
ماهم باید اعتماد بنفس داشته باشیم اگه یه مرد زنی میخواد که همچی تموم باشه  باید خودشم همینطور ...

بله خب . خانم باید ب خودش زیباییش سلامتیش اهمیت بده . اما نه به هر قیمتی . 

2728

والا بخدا همین شوهر خودم تا یکم ازش تعریف میکنم اصلا اهل فروتنی و تواضع نیست سریع پر روتر میگه اره اره میبینی چه جذابم یا میگه من گونی ام بپوشم بهم میاد لامصب😑

درسته الان مرد با کلی شکم و صورت سوراخ سوراخ و جوش دار و کلی عیب و ایراد دیگه انتظار این چیزاییه گفته شد و داره و اتفاقا زنشم مجبوره کوتاه بیاد چون تو سر زنا هست که اینا عیبه چرا چون کلی دکتر و کلینیک و صنعت نونشون این جوری تامین میشه

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
یعسسسسس حرفاش کاملا درسته👌🏻👌🏻😁 ولی با همین توییت قطعا ۲۰ یا ۳۰ تا دخترو مخ میکنه😐

ایشون تو زمینه حمایت از حقوق زنان فعالیت میکنه

یعنی شغلش محسوب میشه

نه اینکه مخ بزنه! 

تا یه لباس رنگی نپوشی نمیفهمی که مشکی زیادم بهت نمیاد.تا اون یه نفر رو فراموش نکنی متوجه نمیشی آدمای خوب زیادی چشمشون به تو هست.تا کارما پس ندی به خودت نمیای. تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیافته.تا عاشق شکلات نباشی نمیفهمی که رژیم چقدر سخته. تا از دستت نره قدرش رو نمیدونی تا دوستات رو نشناسی دو دستی به خانواده ت نمیچسبی.ما آدمای دیر رسیدن یا هیچوقت نرسیدن و نفهمیدن درک نکردن نیستیم فقط مشکل اینه تا یه چیزایی رو تجربه نکنیم به خودمون نمیایم مهم نیست چند سالته؛اگه اینارو درک کردی بدون که تو این زندگی بردی...موفیقت با یه بار تلاش به دست نمیاد پس اگه زیاد شکست میخوری طبیعیه 😊اگر میخواهید زندگی شادی داشته باشید آن را به یک هدف گره بزنید ،نه افراد یا چیز ها...دوستان معنی اسمم یعنی پادشاه دختر بزرگ
والا بخدا همین شوهر خودم تا یکم ازش تعریف میکنم اصلا اهل فروتنی و تواضع نیست سریع پر روتر میگه اره ا ...

شوهر منم همینه . میگه جذابیتم به شکممه! یکبار من ندیدم ی ایراد از خودش بگیره. 

شوهر من خودش هیچییی نیس اما همیشه میگه زن باید بی مو باشه ،چرا فلان جات چروکه ،چرا فلان جات خال داره ...

خب شمام عیب هاشو بگو . ک بدونه بی عیب و نقص نیست. واسه مو هم برو لیزر کن بگو بی مویی هزینه داره 

شوهر منم همینه . میگه جذابیتم به شکممه! یکبار من ندیدم ی ایراد از خودش بگیره. 

واااای زدی تو خال شوهر منم چاقه من باز لاغرم بهش میگم من مانکنم تو چاقی کم نمیاره میگه منو تو جفتمون مانکنیم عزیزم فقط من از این مانکن بزرگام(مانکن چاقا که بعضی مغازه ها دارن) همشم میگه مرد باید شکم داشته باشه

خب شمام عیب هاشو بگو . ک بدونه بی عیب و نقص نیست. واسه مو هم برو لیزر کن بگو بی مویی هزینه داره  ...

منم زیاد میگم اما میگه تو زنیییی مگه زنم مو داره🙁زن باید تخم مرغ باشه

2706