2737
2734
عنوان

بچه ها کیا کولرگازی جنرال و گری دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 1764 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما اهوازیم کولر اوجنرال دو تیکه داریم سه روزه خرابه امشب تعمیر کار اوردیم قراره فردا تعمیرش کنه 

پختیم از گرما این سه روزه سه شبه خواب نداریم از بس هوا گرمه خیس عرق پارسال هم اینجوری خراب شد 🥵🥵🥵🥵🥵🥵🥵

شادی می گفت برو ، غصه به پایان آمد ،غصه می گفت بمان، سو تفاهم شده است😔
ما اهوازیم کولر اوجنرال دو تیکه داریم سه روزه خرابه امشب تعمیر کار اوردیم قراره فردا تعمیرش کنه  ...

جدا؟خرجش زیادشد؟ضمانت داره یا ازبانه خریدیدبدون ضمانت؟

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
2731

پنجره ایی اگه مخوای بخری جنرال بخر از اینا ک فدیمی هستن خیلی خوبن ما میخوایم یه دونه بگیریم به عنوان یدک ک اگه این خراب شد روشن کنیم

شادی می گفت برو ، غصه به پایان آمد ،غصه می گفت بمان، سو تفاهم شده است😔

من چند ساله که هم خودم دارم هم بابام اینا. هممونم راضی هستیم واقعا. ولی تابستون پارسال توی قطع و وصلیای برق مال بابام اینا خراب شد به خاطر ولتاژ ولی خدارو شکر چون هم قطعاتش موجود بود و هم یه تعمیرکار خیلی خوب داشتیم مشکل با یه هزینه معمولی حل شد. حالا ایشالا مال شما هیچوقت به مشکل نخوره گلم ولی اگه یوقت مشکلی بود اینجارو فراموش نکن.https://karabama.com/نمایندگی-تعمیرات-کولر-گازی-جنرال/

2738