2703
2553
عنوان

طرز تهیه آب سیب خانگی؟؟؟؟؟؟؟

35763 بازدید | 5 پست
سلام خانوما چجوری باید آب سیب خونگی درست کنیم؟ سیبو رنده کنیم بعد آبشو بگیریم؟ بندازیمش توی آب هویج گیری؟ توی مخلوط کن بندازیم بعد تفاله هاشو جدا کنیم؟ و ..... . اگه تو آب هویج گیری بندازیم چون مثل هویج خشک نیست تفالش پر از آب نمی مونه؟ (سیب زرد دارم)
بنداز توابمیوه گیری نه کاملا تفالش خشک میشه
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
والا من میندازم تو آب میوه گیری آیشو میگیرم
http://lbdf.lilypie.com/snNIp3.png
نی نی گل من38 هفته شدش خدایا نی نیم سالم و صالح و خوشکل باشه تو مواظبش باش خدایا به تو سپردمش
خدای مهربونم شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منکه توی ابمیوه گیری میندازم تفالش خشکه
هیــــــــــــــــــــــــس !!!یواشتر از عشقتون بگید !!!شاید کسی تنها باشه !!! اینقدر این باهم بودنتونو به رخ نکشید... قدرش را بدانید... دستانش را ببوسید... ساعتها نگاهش کنید... از دستش ندهید... برایش وقت بگذارید... از کنارش بودن 
2720
قبلش ازوسط نصفش کن بعدش هستشو بگیر و تا 2ساعت بزار تو اب بمونه باد کنه تا اب خوب بندازه بعد بزاربا دستگاه ابمیوه گیری ابشو بگیر
اینکه می گویند زن حجاب داشته باشد تامرد به گناه نیافتد، مثل این است که بگویند:آفتاب نتابد که بستنی هایمان آب نشود.