1874
2079

امروز رفتیم پارک به گربه ها غذا بدیم، یه توله کوچولو بود داشت از دستم غذا می‌خورد یهو گازم گرفت و دستم خون اومد، دیگه کلی ترسیدم و هی به نامزدم گفتم تو رو خدا بریم واکسن بزنیم. گف بابا این توله خیلی کوچیکه و سالم بود و هاری کجا بود و اینا، خلاصه من خیلیییییییی ترسیدم آنها هم نبودیم با دوستامون بودیم و من هر چی اصرار کردم با خنده همه گفتن بابا هاری نگرفتی و اینا. نامزدمم از قبل برنامه ریخته بود بره شمال فردا با پسر عمش. هیچی خلاصه منو دکتر نبرد و فردا هم داره میره شمال! منم تو این شهر غریبم، دیگه فردا صبح زود خودم اسنپ میگیرم میرم واکسن میزنم. ولی مگیه بار دیگه بگه دوستت دارم میزنم تو دهنش 

حق داری

فقط 45 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربری چهارم😩 وقتی ریپلی میکنی و چرت میگی و من جواب نمیدم ب این معنی نیست ک جوابی ندارم.. معنیش اینه ک نمیخام خودمو همسطح تو کنم....بشدت پایبند جمله جواب ابلهان خاموشی ست هستم😅😅😅یه شیر از جفتش مطمئنه میفرستش شکار احتمال نمیده با گورخر بریزه روهم😕 میگن یارو میخاست اسبشو حرص بده سوار الاغ میشد😂قشنگش اینه نماشو داشته باشی ولی خودنمایی نکنی😉من اهمیت نمیدم  مسلمون، مسیحی ، بی دین، خوشگل،زشت ،قدبلند، قد کوتاه، چاق ،لاغر،سفید پوست،سیاه پوست، پولدار یا فقیری اگ تو با من خوب باشی منم باتو خوبم❣ امروز  یه پیرزن🤶به ماشین نیروی انتظامی👮‍♂️🚔 گف دربست دوست دارم همینقدر از دنیا بی خبر باشم ⚰🚬       

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2064
2050

حتما برو واکسن بزن 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2104

ایشون معنی تاهل رو هنوز متوجه نشدن، واسه روزای خوش آدم زیاده اگرم نبود پول بده کسی توی خوشی همراهیت کنه، 

ایشون فقط دوست روزای خوشه انگار!

اینکه متاهل باشی و احساس تنهایی کنی خیلی وحشتناکه،

اگه راه داره تجدید نظر کنید یا بشینید جدی صحبت کنید

مناجات سالکان   •••• چهارتا ذکر قرآنی آرامش بخش که توی‌ زندگیت معجزه ها میکنه :حسبنا الله و نعم الوکیل (برای  وقتایی  که ترس  و اضطراب  داری)••••لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین(وقتی خیلی ناراحتی و دلت گرفته)•••••افوض امری الی الله ان الله بصیربالعباد(برا وقتایی که میخوای خدا مکر و حیله دیگران رو در حق تو خنثی کنه)••••ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله (برا وقتایی که طالب زیبایی در دنیا هستی)

بابا اخه با دوست پسر تو شهر غریب چیکار میکنه عقل مگه ندارید هر چیزی میپرونید !

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2051