2733
2734
عنوان

نامزدم )عقد)بهم خیانت کرد چکا کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1535 بازدید | 81 پست

سر حرفت وایسی بگی طلاق میخام خانوادت کوتاه میان .یا با بی عرصگیت کنار بیا وتا ابد بش شک کن یا جدا شو بای

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏

انتظار تشویق نداشته باش 

نورای عزیزم نور چشمم خوشگلم دختر نازم مامانی دلش میخواد توو پیشش باشی از کوچولوییم اونوقتا ک خاله بازی میکردم همیشه دختر داشتم ب اسم نورا عزیز دل مامان توو با دل پاکت دعا کن زودتر بابایی بیاد توو زندگی مامان تا توو زود زود زود بیاایی پیشمون خیلی دلتنگتم عزیزکم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

بدم میادهمه میگن طلاق نمیزارن بگیرم پسفردا بدبخت شدی بادوتا بچه خانوادت به دادت میرسن؟؟تا دیرنشده حلش من  اگ دوسش داری ومیدونی پسرخوبیه تعهدبگیراگه خرده شیشع دتره جداشو به نفعتم هس خانوادش میدونن پسرشون چه گندی زده

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
2706