2733
2734
عنوان

خواب مسخره ای که تعبیر شد

211 بازدید | 16 پست

ما سه تا دوست بودیم فرزانه و مهسا و من

.. من با فرزانه  به مشکل خوردم و باهم کات کردیم، بعد یه روز با مهسا رفتم  پارک  و اونجا کلی عکس گرفتیم.. من بهش با شوخی گفتم از لج  فرزانه  بیا این عکسای منو بزار رو پروفایلت و بنویس:  برام بمونی عشقم( واسه فاز خنده گفتما) 

بعد من با فرزانه  که قهر بودم اشتی کردیم و یه مدت گذشت.. . و امروز  خواب دیدم که  اون عکسایی که بامهسا گرفتیه بودیمو مهسا گذاشته رو پروفایلش(درصورتی که اون هیچوقت عکس نمیزاره)

امشب خیلی الکی و درکمال ناباوری با فرزانه  کات کردم و هرچی بینمون بود تموم شد.. و قسم خوردم دیگه باهاش یک کلام حرف نزنم

همین الان خوابه یادم اومد و دوهزاریم جاافتاد، همه موهای بدنم سیخ شد

لایک نکنید ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من نفهمیدم یعتی مهسا خبر چینی کرده  

نه بابا 😁

میگم به مهسا به شوخی گفتم که عکسامون بزار رو پروفت فرزانه بسوزه.. بعد با فرزانه اشتی کردم.. بعد چند روز  ازاشتی خواب دیدم که مهسا اون عکسا رو گذاشته رو پروفش.. بعد همون روز خیلی الکی  با فرزانه برای همیشه رابطه دوستیمون تموم شد 

لایک نکنید ❤️
2738
آره منم اولش خیلی میترسیدم ولی برام عادی شد دیگه برداشتم یه تعبیرخواب خریدم هر خوابی میبینم میگردم ...

یعنی من ازین به بعد خوابام واقعیه؟؟

تو همه خوابات تعبیر میشه؟؟ 

یه خوابم برات تعریف کنم بلدی تعبیر کنی؟ 

لایک نکنید ❤️
ݓآره کم کم خوابات تعبیر میشه بگو ببینم تو تعبیرخواب میگردم ببینم داره یا نه

ببینم من چندماهه از سرکارم استعفا دادم.. ولی همش خواب میبینم دوباره برگشتم اونجا و پشیمونم  یا خواب میبینم که استعفا دادم... 

چندروز پیش خواب دیدم که، برگشتم شرکت دارم کارمیکنم.. بعد مدیرم  باهام کارداره میخواد بگه إ دیدی پشیمون شدی برگشتی... 

بعد  تو یه سکانس دیگه مدیره  بهم پوزخند زده بود 

درصورتی که من اصلا دیگه به محل کار سابقم فکر نمیکنم و هیچوقت دلم نمیخواد برگردم.. ولی این خوابارو میبینم

لایک نکنید ❤️
2706