1874
2079

سلام خانوما ببخشید ک قسمتون دادم خیلی واجب‌بود و منم کم تجربه هستم من و همسرم ۵,سال ازدواج کردیم یه بچه ی ۳ساله دارم همسرم مرد خوبیه خمب خرج میکنه مهربونه همیشه پشتمو میگیره نمیذاره کسی بهم بی احترامی کنه حتی بخاطر من تو روی بزرگترش وایساده للبته از حق نگذریم حق با من بوده همیشه ولی الان دیگع خانوادش میدونن دوسم داره و بهتر شدن باهام خیلیییی چشم پاک بود از نظر اطرافیان من از هیچی کم ندارم کدبانویی تمیزی خونم بچه داری خوشکلی قد بلندی همیشه خونم مرتب به خودم میرسم هرروز حمام و روتین پوستی و بادی اسپلش و سرم موم به راهه اینارو گفتم که بدونین آدم تنبل و کثیفی نیستم ولی

خدایا ما رو به زندگی چرکولی قبل برگردون😷😷😷🤒

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

همسرم یه دوست داره ک از بچگی با همن از اخلاقش خوشم نمیومد تو اس میدیدم ب زنش فحش میدع اصلا خوشم نمیومد ولی مخفیاته چتاشونو میدیدم همسرم اصلا پشت سر من بد نمیگفت حتی لهش میگفت زشته نگو ناموسته

2064
ببخشید نخواستم طولانی شه و هییییچ. وقت فکرشم نمیکردم یه روز منم تاپیک خیانت بزنم

عزیزم🥺

https://harfeto.timefriend.net/16267932972920     دَر واقِع قَوی تَرین دارویِ مُسَکِن بَرایِ یِک اِنسان؛یِک اِنسانِ دیگَست💊
2051
2104

ولی من خیلییی ذوسش دارم حتی الانم ازش متنفر نشدم هرکی میگفت شوهرم خیانت کرده میگفتم فقطططط طلاق ولی خودم چراااا نمیتونم بچم همش ۳ سالشع خیلییی پدر خوبیه بچم خیلی ضربه میخوره جدا شم نمیتونم دپریشو تحمل کنم بدون پدرم سخت مسشه نمیشه ؟؟