2726
عنوان

همسایمون داره میره😍🥳💃

421 بازدید | 13 پست

آقا ما یه همسایه داریم دیوار به دیوار

بعد من یه خواهر خونده یکسال و نیمه دارم(جریان اینکه چرا مادر پدرم به سرپرستی گرفتنش طولانیه)

بعد این بچه از در خونه که کفشاشو میپوشه با ذوق میدوه تا دم آسانسور،عاشق این کاره

حالا فک کن پاهای یه نی نی یکسالو نیمه چقدر صدا داره؟

اونم تو این اوضاع شاید این طفلکو هفته ای دوبار ببریم پارک فقط

بعد این خانم همسایه یه سری اومده دم در آره بچتونو ول نکنید تو راهرو بغلش کنید تا دم آسانسور😐اونم با پرخاش و داد

بابای من وقتی شنید با این همه سنش پا شد رفت دم خونشون ازشون عذرخواهی کرد

بعدشم  از داخل یه نامه چسبونده به در که همه اعضای خونه ببینن

نوشته هرکی بچه رو خواست ببره بیرون بغلش کنه تا دم آسانسور!یادتون نره که همسایه ناراحت نشه

اونوقت این خانم مربی ایروبیکه! از وقتی کرونا اومده کلاساش مجازیه 

میاد تو راهرو موزیک میزاره ورزش میکنه کلاس مجازی میزاره😐😐😐

بعد دوسه بار اینکارو کرد 

مامان منم در رو باز کرد بهش تذکر داد اینقدر بی ادبانه رفتار کرد! میگه جای تشکرتونه واستون موزیک گذاشتم😐😐😐بجای اینکه لذت ببرید از آهنگ میگید نزار

وای اصلا یه اوضاعی باهاشون داشتیم

آشغالاشون دو روز دم در میموند 

دخترش ساعت سه نصف شب دف تمرین میکرد صداش پشت اتاق خواب🥴 پسرش هر سری باهاشون دعواش میشد بزن بزن صداش خونه ما

دوستاشو میورد تو راهرو سیگار میکشیدن همه جا پر دود...

همیشه خدا هم طلبکارانه رفتار میکردن

حالا الان تو گروه ساختمون حلالیت طلیبیدن که دارن میرن🤩ذوق مرگ شدیمااا

خداکنه یه همسایه خوب بیاد

ما همیشه همسایه هامون خیلی خوب بودن 

این یکی فقط..🤐

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهتون تبریک میگم

با اینکه طولانی بود ولی خیلی روان نوشته بودی خوشم اومد تا اخر خوندم میشه برامون تعریف کنی که چرابه سرپرستی گرفتین؟ مشتاقم که بدونم البته اگه دوست داری :)

بگو اى بندگانم كه زياده بر خويشتن ستم روا داشته‏ايد، از رحمت الهى نوميد مباشيد، چرا كه خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، كه او آمرزگار مهربان است‏.
2728

الان دقیقا همسایه بالایی ما همینقدر پرسروصدان. فقط کاری ب کار هم نداریم.. ی خوبی ک دارن اینه که شبا زود میخابن ولی صبح زودم پا میشن سروصدا میکنن... سیگار میکشن.. خانمش تازه جدا شد رفت با کلی دعوا.... 

اینجور خونواده ها خب پرراز مشکلاتن دیگه.. خودشونم آرامش ندارن.. خدا به هممون رحم کنه.. عاقبت هممون بخیر شه انشاله.. من خودم تو ی خونواده ای بزرگ شدم که مشکل زیاد داشتیم.. خیلی سخت بود خیلی

بهتون تبریک میگم با اینکه طولانی بود ولی خیلی روان نوشته بودی خوشم اومد تا اخر خوندم میشه برامون تع ...

عزیزم توفیق اجباری بود

یه نوزاد رو پدر و مادرش چون دختر بود نخواستن و ولش کردن و رفتن

یه مدت ازش نگهداری کردیم شاید پیداشون کنیم و نظرشون رو عوض کنیم

که پیدا نشدن

بچه به ما وابسته شد

تصمیم گرفتیم بشه مثل خواهرمون و نی نی پدر و مادرم

اقدام کردیم و یه مقدار اموال به نامش کردیم و خدا کمک کرد و شد

الان یه نی نی ناز و شیطون و کوچولو تو خونمون داریم

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
عزیزم توفیق اجباری بود یه نوزاد رو پدر و مادرش چون دختر بود نخواستن و ولش کردن و رفتن یه مدت ازش ن ...

وای الهی 

خدا لعنت کنه این طور پدر و مادرارو :/

بابای منم یه نموره همینه چون دخترم .....

😭

بگو اى بندگانم كه زياده بر خويشتن ستم روا داشته‏ايد، از رحمت الهى نوميد مباشيد، چرا كه خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، كه او آمرزگار مهربان است‏.
وای الهی  خدا لعنت کنه این طور پدر و مادرارو :/ بابای منم یه نموره همینه چون دخترم ..... 😭

دختر نعمته

ما خودمون چهارتا دختریم و این جوجو کوچولو شده پنجمی

داداش هم نداریم

دختر نعمته ما خودمون چهارتا دختریم و این جوجو کوچولو شده پنجمی داداش هم نداریم

چقدر خوب انشالله همیشه زنده و سالم باشین

دختر نعمته ما خودمون چهارتا دختریم و این جوجو کوچولو شده پنجمی داداش هم نداریم

عزیزم الهی خداهزاربرابرش بهتون خیروخوشی وبرکت بده

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

بهتون  حق میدم

بچه کوچولو ها  رو نمیشه بگی راه نرو

اونم یک سال دوسال سه ساله

ان شاالله منم خونه بخرم  برم  طبقه اول بشینم

دبگه همسایه نگه  صدای پای بچت  میاد

دوساله از استرس همسایه  روانم بهم ریخته 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉