1874
2079

خب آدم باید توقعاتشو با توجه به شرایط خودش در نظر بگیره 

من دور برم دخترایی میبینم خودشون کوتاهن ولی رویای شوهر قد بلند دارن! 

بعد گله میکنن که چرا خواستگارا همشون کوتاه شدن! 

ارزو بر جوانان عیب نیست  فرزندم🙃

دوستت دارم❤حتی  شما دوست عزیز🙃 بیاید  همو عاشقانه دوست داشته باشیم  با همه  خوب  و بدمون 😊زندگی  خودش  سخت میگیره  دیگه  ما ادما به هم سخت نگیریم😉https://harfeto.timefriend.net/16277175177622

بعد در عین حال یک عده‌شون هم معتقدن قد بلند برای زن خوب نیست و دختر باید بغلی باشه😑

دختری در من ساز امیدواری مینوازد🧡🧚🏻‍♀️                             تا آن هنگام که ستارگان میدرخشند جای نومیدی نیست...تا آن هنگام که شب‌ها بر برگ‌ها شبنم مینشانند و آفتاب چهره صبح را زرین میکند، جای نومیدی نیست...هرچند که سیل اشک بر گونه‌ها روان شود...وقتی تو آه میکشی،بادها آه میکشند... و زمستان غصه های خود را چون برف بر گور برگ های پاییزی فرو می‌بارد...اما زمین بار دگر زنده می‌شود و سرنوشت تو از کائنات جدا نیست...پس همچنان در سیر و سفر باش و اگر چندان شاد و سرخوش نیستی،دل شکسته و نومید نیز مباش💚🌻🕊✨ 

قد کوتاها رو نمیدونم چرا دنبال قدبلندن

ولی واسه یه دختر خوشایند نیست از شوهرش بلند تر باشه

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.👇 تاپیک جامعِ کلیپ های مهدویِ مشقِ انتظار 🦋     یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبمون میفرستی؟💚 حق الناس یعنی من گناه کنم، دیگران تو حسرت ظهورت باشن...💔 خودمونو با نیت هامون و بقیه رو با رفتاراشون قضاوت میکنیم؟ این انصاف نیست! (سامیه اسم مستعار نی نی سایتیمه😁)                                                                                                 [👻روح هستم👻]

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077

من قد بلند برام مهم نیست فقط از خودم کوتاه تر نباشه طرف

{کاربر خانم هستم}                                                                                                                                                                                                                                                                             My only love is Johnnydepp   چشم بد کور که هم جانی و هم جانانی😍

به همون علت که پسران غیرجذاب هم دنبال دختران زیبا هستن

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
2032

ینی چی مثلا

چون قدش خودش کوتاه باید شوهدشم کوتاه باشه

ی چیزایی میگیدااااا

و دنبال مرد کوتاه بگرده 

اگ پسر قد بلندم اومد بگه ن ما قدامون بهم نمیخوره برو با هم قد خودت عروسی کن

فقط 45 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربری چهارم😩 وقتی ریپلی میکنی و چرت میگی و من جواب نمیدم ب این معنی نیست ک جوابی ندارم.. معنیش اینه ک نمیخام خودمو همسطح تو کنم....بشدت پایبند جمله جواب ابلهان خاموشی ست هستم😅😅😅یه شیر از جفتش مطمئنه میفرستش شکار احتمال نمیده با گورخر بریزه روهم😕 میگن یارو میخاست اسبشو حرص بده سوار الاغ میشد😂قشنگش اینه نماشو داشته باشی ولی خودنمایی نکنی😉من اهمیت نمیدم  مسلمون، مسیحی ، بی دین، خوشگل،زشت ،قدبلند، قد کوتاه، چاق ،لاغر،سفید پوست،سیاه پوست، پولدار یا فقیری اگ تو با من خوب باشی منم باتو خوبم❣ امروز  یه پیرزن🤶به ماشین نیروی انتظامی👮‍♂️🚔 گف دربست دوست دارم همینقدر از دنیا بی خبر باشم ⚰🚬       
2104

سوالت مثل این میمونه که بگي چرا همه جذب زیبایی میشن😊

انصاف یعني اگه روزهاي سخت رسید ، روز هاي خوب زندگیت یادت بمونه ،• انصاف یعني  خداي روز هاي سخت همون خداي روز هاي خوبه :))⁦    ❥

نهه من قدم ۱۶۰ عه ولی خواستگارام همه ۱۷۸ ۱۸۰ 

بخدا راست میگم من اصلا خواسوگار قد کوتاه نداشتم 

خود اقایونم بعضا دنبال قد کوتاهان 

بعدم سلیقه ای دیگ قرار نیس چون کوتاهیم حتما با کوتاه ازدواج کنیم

هر چند من ملاکم برای قد ۱۷۳ ست 

نورای عزیزم نور چشمم خوشگلم دختر نازم مامانی دلش میخواد توو پیشش باشی از کوچولوییم اونوقتا ک خاله بازی میکردم همیشه دختر داشتم ب اسم نورا عزیز دل مامان توو با دل پاکت دعا کن زودتر بابایی بیاد توو زندگی مامان تا توو زود زود زود بیاایی پیشمون خیلی دلتنگتم عزیزکم❤
2051