2737
2734
عنوان

خوابایی که الان دیدم ، خواب عاشقانه پسرانه

| مشاهده متن کامل بحث + 1940 بازدید | 231 پست
از نظر تیپ فکر کنم بین همکارا بهترین نباشم. جزو بهترین هام.. زبون هم قبلا بارها باهم خندیدیم و قربو ...

منتظره شما پا پیش بزاری

پشیمون شده گفته نه

# درسته که همه بدن ، ولی تو همه نباش♡
خب پس بیاین یه مدت بزنین به فاز بی خیالی و اصلا بهش توجه خاص نکنین  نگاه مستقیم به صورتش نکنین ...

دقیقا دارم همینکارو میکنم. حتی سلام عادی هم نداریم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از چه نظر؟..

فهمیده عاشقشی فک کرده مثلا کیه..

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2728
دقیقا دارم همینکارو میکنم. حتی سلام عادی هم نداریم.

خوبه 

خالا به خودتون هم بیشتر برسین 

و حالت چهره و رفتارتونم شاد کنین 

حسابی  بخندین انگار که مشکلی نیست

به سراغ من اگر می آیید... نرم و آهسته بیایید... که مبادا ترکی بردارد...چینی نازک تنهایی من...https://harfeto.timefriend.net/16266025108720
قضیه ش مفصله. تو تایپک هام هست. اشتباه کردم

اها

بنظرم باید میزاشتی کاملا بهت جذب میشد یکم باهم وقت میگزروندین بعد میومدی خواستگاری میکردی 

یدفه رفتی اصل مطلب 😂برادر من حق بده بدبخت خیلی باهات اشناییت نداشته

ولی ببین بنظرم یکم سرد شو باهاش بزار اون بیاد جلو اگه حس داشته باشه بهت حتما خودش یه نشونه ای چیزی میده

واسه تغذیه مغز مریضشون همه قلبمو جوییدن🖤🥀
نه دیگه  همین که می گین نگاهتون به نگاهش می افته هم ایشون خودشو لوس می کنه ختی می خواین باهاش ...

باهم صحبت نمیکنیم کلا. انگار همو نمیشناسیم.

حتی همون نگاه ساده ش رو هم نداشته باشم؟

یه بار اومد پیشم یه ده هزاری گذاشت رو میزم برای یه کاری.

ده تومنیه رو‌ هنوزم دارم...

خداروشکر گلم

اونشب با ی آقایی صحبت کردم اینجا خیلی شبیه رضا بود.. خیلی.. و از اونجایی که خیلی شبیهش بود و خدا سر راهم قرارش داد گفت ک اون تا ابد عاشق تو میمونه.. دیگ خیالم راحت شدم.. همینم برام کافیه

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2738
نمیخوام سرزنش کنم ابدا هیچ آدمی از تعریف و قربون صدقه بدش نمیاد ولی وقتی یه پسر بدون نسبت به ما خانو ...

حرکت بعدی رو گذاشتم به عهده اون.

من دیگه کاری نمیکنم.

باهم صحبت نمیکنیم کلا. انگار همو نمیشناسیم. حتی همون نگاه ساده ش رو هم نداشته باشم؟ یه بار اومد پی ...

آره به نظرم کلا نگاهشون نکنین 

بذارین متوجه بشه که ازش ناراحتین

به سراغ من اگر می آیید... نرم و آهسته بیایید... که مبادا ترکی بردارد...چینی نازک تنهایی من...https://harfeto.timefriend.net/16266025108720
نگاهم نکن.. سعی کن کاملا بی تفاوت باشی.. کنارشم خودتو شاد نشون بده.. خیلی پر جذبه و با وقار و سر سنگ ...

اونموقع که رابطمون صمیمی بود و پیشنهادی نداده بودم. میرفتم اونجا.‌میشستم گوشیو دستم میگرفتم و کلیپی چیزی نگاه میکردم زیر لب میخندیدم. 

چندبار اومد بالا سرم گوشیمو نگاه کرد ببینه به چی میخندم منم صفحه گوشیو خاموش میکردم.

داداش من فردا میام.. مشکلی داشتی ازم بپرس.. راهنماییت میکنم.. تجربم زیاده تو این زمینه ها.. 

شبت بخیر باشه 

2706