2726

عزیزایه دلم یه سوال دارم ببینید من عاشقه یه شخصی هستم ولی اون شخص خودش خبر نداره ولی من اونو حس میکنم اگه قرار باشه براش اتفاقی بیوفته مثلا میخواست بره ورزش حس کردم یه اتفاقی براش میوفته روپاهام نبودم از استرس بعد پاهاش شکست حس میکردم ناراحته لایو گرفت تولایو ناراحت بود واشک تو چشماش جمع میشد حس کردم سرماخورده گفت سرماخورده کاملا حسش میکنم ناراحتیشو ومریضیشو یعنی قلبم بهم میگه بعد موقع هایی که من ناراحتم گریه میکنم قلبم میگیره وناامید میشم میرم توپیجش میبینم استوری درمورد تکیه به خدا وناامید نشدن وغمگین نشدن گذاشته یعنی همیشه وقتی من ناراحت میشم یا ناامید میبینم همون موقع همون روزی که من ناامیدو ناراحتم درجا چیزایی که مربوط به خدا ناامید نشدنه میزاره میخوام ببینم میشه همونطور که من اونو حس میکنم حالشو میفهمم اونم بااینکه منو نمیشناسه حاله منو حس کنه یعنی یه چیزی تو دلش تکون بخوره واینا؟؟

توروخدا برای رسیدن به عشقم نفری یه صلوات بفرستید ممنونتون میشم🌸❤🌸❤🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2728

اینی که شما میگی فقططط تو داستان و خیال هستش اونم این دوره زمونه و اونم اینکه شمارو نمیشناسه!

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        

تله پاتیییییی 

برو سمتش دیگه

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

اگه به قانون جذب اعتقاد داشته باشی بله همینطوره به زبان ساده تر میگیم دل به دل راه داره، ولی در اصل اینه که شما به هم فکر میکنین و انرژی همو جذب میکنید

❤️من امیدم بخدا بعد خدا هم به خداست❤️

عزیزم چون عشقت پاکه اینطوره

منو نامزدمم همین طوریم یهنی دقیقا تویه ساعت بیدارمیشیم و باهم حرف میزنیم و همه چیزو درموردش حس میکنم از بس قلبامون بهم نزدیکه

خدایا شکرت بابت همه چی 💜😍کاربر قدیمی ام ب دلایلی خودمو تعلیق کردم 😁🤍🙄               𝐛𝐲 ᵍᵒᵈ 𝐢 ᵈᵃⁿᶜᵉ 𝐭𝐨 ᵐᵃᵏᵉ 𝐭𝐡𝐞 ʷʰᵒˡᵉ 𝐰𝐨𝐫𝐥𝐝 ᵐʸ 𝐰𝐢𝐬𝐡 ❥═•• باخـدامی ـرقصــانم‌تمـام دنیارابہ ـساز ـعارزوهـــایم❥═••🖇🔐🌸🧸وزن اولیه۴۵ وزن هدف اول ۵۰ 💜وزن هدف دوم ۵۵💜امیدوارم که بتونم و میتونم💜

اگه به ذوقت نمیخوره باید بگم نه گلم... وقتی نمیشناسه شمارو چرا باید تو دلش چیزی تکون بخوره...

تله پاتی در کار نیست

ولی خب این مسئله شاید نوعی رزقه برای شما... که چیزی که بهش احتیاج دارید رو در قالب یه استوری از ایشون یا دیگران دریافت میکنید و آروم میشید

کسی چه می داند که من به گوشه ی خلوت چه عالمی دارم...

چه جاالب

حالا منو رلم من حوصله ندارم هی میزنگه 

یا من شاد بودنی اون خسته ست

شاید باورت نشه ما از پنج شنبه باهم حرف نزدیم نه اون نه من

کلا درگیر کارشه منم کلا حوصله حرف زدن ندارم

ی چت سلام چطوری چیکار میکنی شب بخیر

همین ☹

نورای عزیزم نور چشمم خوشگلم دختر نازم مامانی دلش میخواد توو پیشش باشی از کوچولوییم اونوقتا ک خاله بازی میکردم همیشه دختر داشتم ب اسم نورا عزیز دل مامان توو با دل پاکت دعا کن زودتر بابایی بیاد توو زندگی مامان تا توو زود زود زود بیاایی پیشمون خیلی دلتنگتم عزیزکم❤
2706