2737
2734

من خودم دوست دارم تو خونه قلیون بذارم حالا چه خوب چه بد مامانم دوست نداره

الان واسه این موضوع خوشحالم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من مجردم 

ولی دلم میخواد شبا ساعت ۲ ۳ شب با شوهرم برم بیرون

دوم دلم میخواد ی حیون خونگی داشته باشم

نورای عزیزم نور چشمم خوشگلم دختر نازم مامانی دلش میخواد توو پیشش باشی از کوچولوییم اونوقتا ک خاله بازی میکردم همیشه دختر داشتم ب اسم نورا عزیز دل مامان توو با دل پاکت دعا کن زودتر بابایی بیاد توو زندگی مامان تا توو زود زود زود بیاایی پیشمون خیلی دلتنگتم عزیزکم❤
2738

من بیشتر اینکه هرجا بخوام میرم و مامان و بابام گیر نمیدن جون خونمون فاصلش تا جاده اصلی زیاد بود و کلا مامانم اعتقاد داشت با دوستامم میرم بیرون اونم باید باشه

دوستان دعا کنید از ته قلبتون شوهرم ی کار خوب پیداکنه و چشماش بخنده 🙏🙏💚

هر چقدر دوست دارم بخوابم بعد ازدواج تا ساعت دو ظهر میخوابیدم 

البته با بچه دار شدن دیگه تموم شد🤧

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   

سوووم لباس نپوشم بالباس زیر بگردم

شاید باورت نشه توو اتاقمم امنیت ندارم یهوو صبح زود دروباز میکنه مامانم میاد ی چیزی برمیداره میره

از وسایلم استفاده میکنه قشنگگگ رو مخمه این کارش

نورای عزیزم نور چشمم خوشگلم دختر نازم مامانی دلش میخواد توو پیشش باشی از کوچولوییم اونوقتا ک خاله بازی میکردم همیشه دختر داشتم ب اسم نورا عزیز دل مامان توو با دل پاکت دعا کن زودتر بابایی بیاد توو زندگی مامان تا توو زود زود زود بیاایی پیشمون خیلی دلتنگتم عزیزکم❤
2706