2737
2734
عنوان

حس شیشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1155 بازدید | 286 پست
اررره خیلی... رقیباش خیلی قوی ان  اینم فقط مشهد و تهران میخاد  راستش نمیدونم چقدر شانس ق ...

شهر غریب میوفته 

میشه یه صلوات مهمونم کنین خیلی زندگی پر مشکلی دارم 😔🐾همه دوست نی نی سایتی دارن همه جا ام دیگه رو تگ میکنن چرا من پس ندارم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا یکی بوده که رفته خواستگاریش ولی شوهرم کنسل کرده چطور؟چی حس میکنی؟

یا حسود یا یکی چشم داره بگرد عزیزم ببین کدوم

میشه یه صلوات مهمونم کنین خیلی زندگی پر مشکلی دارم 😔🐾همه دوست نی نی سایتی دارن همه جا ام دیگه رو تگ میکنن چرا من پس ندارم   
2731
من نمیگم خیلی آدم خفنی ام ولی یه لحظه دیدمت توی هوای سرد پشت در آرایشگاه منتظرشی منو یادت نگه دار بب ...

گلم سوال اولمو نگفتی 🥺🥺🥺 در مورد خودم گیر اصلیم اونه؟؟

کاربری اصلیم تعلیق شد ، کاربری دوستمه/
عزیزم جواب منو نمیدی چرا😢 پرسیدم حست در مورد رابطه فعلیم چیه؟باهاش ادامه بدم یا کات کنم؟

ندیدم عزیزم تو خیلی اذیت شدی ولی من بهت میگم زندگیت با این شخص یه روال عادی داره آینده برات زییاتره

گلم سوال اولمو نگفتی 🥺🥺🥺 در مورد خودم گیر اصلیم اونه؟؟

الان بنویس عزیزم تاپیک توعه هرچی میخوای بپرس 

2738
ندیدم عزیزم تو خیلی اذیت شدی ولی من بهت میگم زندگیت با این شخص یه روال عادی داره آینده برات زییاتره

یعنی چیکار کنم بزارمش کنار؟🥺اگه باهاش ادمه بدم ازدواج میکنیم؟

یعنی چیکار کنم بزارمش کنار؟🥺اگه باهاش ادمه بدم ازدواج میکنیم؟

احساسی نباش به ازدواج میرسه ولی راحت خیلی سخته خودت میدونی طاقت داری بمون ولی اگه زود میخوای جفت شی ترک کن 

شهر غریب میوفته  

اینم براش یادداشت کردم و میدونم که خیییییییلی خیییییییلی نزدیکه به واقعیت🌸🌸 حتما بهت خبر میدم عزیزم درمورد شهر قبولیش...

جانا جان میتونم یِ چی دیگه بپرسم؟ 

اگر روزی توی شرایطی قرار گرفتم که بین دونفر موندم برای انتخابم حست نسبت به پبام بهتره یارضا؟؟ کنار کدوم خوشبختترم و خوشحالتر؟؟

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
الان بنویس عزیزم تاپیک توعه هرچی میخوای بپرس 

اختیار دارین تاپیک خودتونه 🙌

گفتم قبلا دوباره کپی کردم اینجا سوالمو 

لطفا بهم بگو فصل تولدمو ک کاملا ایمان بیارم 😂😂

بعد لطفااااا بگو که امسال دانشگاه قبول میشم ؟؟

چه شهری ؟؟

چه رشته ایی؟؟

و اینکه آینده هنری منو چطور میبینی؟؟

و اگه هنر رو ادامه میدم چه شاخه ای؟؟

کاربری اصلیم تعلیق شد ، کاربری دوستمه/
احساسی نباش به ازدواج میرسه ولی راحت خیلی سخته خودت میدونی طاقت داری بمون ولی اگه زود میخوای جفت شی ...

چقدر خوب میگی واقعا بهت ایمان اوردم❤

اره عزیزم من خیلی بی طاقتم ولی دلم میخواد اون در مورد ازدواج باهام حرف بزنه که مطرح نمیکنه برای همین بلاتکلیفم😥

اختیار دارین تاپیک خودتونه 🙌 گفتم قبلا دوباره کپی کردم اینجا سوالمو  لطفا بهم بگو فصل تولدمو ...

فصل میگم چون من رمال نیستم بازم میگم زمستون ولی حس میکنم اسفندی؟

2706