عنوان

شوهرم تهدیدم کرد برای اخرین بار

887 بازدید | 35 پست

ی هفتس سر پول دعوا داریم بهم گقت ۴ مبدم خرج خونه بچه خودت دانشگات همچی همچی با خودت با ۱۰م حقوقی ک میگیره البته سال دیگ۱۵ میشه  منم دیدم نمیشه خیلی کمه قبول نکردم گقت باشه ب خودت و بچه و دانشکات ۱۵۰۰ میدم کلی دعوا کردم راضی شد۲ بده ولی قراره ازم نامه بکیره تا ۱۰ سال حق ندارم حرف بزنم همین ۲ باید باشه حتی اگ سال دیگ حقوقش ۱۵ بشه اینم بگم  دلی برای خیلی خرج کردن برای خونم نداره نهایت ۲ خرج خونه کنه خیلی جنگیدم راضی نمبشه حتی کارمون ب جدایی رسید چاره ندارم باید کوتاه بیام  از محبت دعوا رفتم راضی نمیشه ک نمیشه فقط ارزو میکمم هر شب بمیره تا کل پولشو بکیرم بهشم گفتم بمیری بیام سر قبرت ی خرمام نمیارم بران

😐 هر موقع نیاز داری بگیر

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خرما😐😐😐😐

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

چه اصراری داری خرجتو جدا کنی وقتی خسیسه

با این تورم هیچ کس از فرداش خبر نداره

بعد چجوری می خوای تا ده سال بعدو امضا کنی😐😐😐

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

بزور از کسی پول بگیری یجوریه واقعا

سیاست به خرج‌میدادی بابااا

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه

کلا خسیسه ؟ هر وقت خواستی ازش پول بگیر خب 

بقیه پولش رو چیکار میکنه پس

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
2706