2733
2734

این واحدی که ما نشستیم توش میخایم بخریمش 

بدون پارکینگ طبقه سوم .۱۵ سال ساخت 

داخلشم کلن بایدشیرالات عوض بشه و سقف خونه هم سوراخ شده چون لوله فاضلاب پشت بوم از سقف ما رد میشه ...آب داده ...گفته متری ۸ 😑😑😑ملیون...۷ نیم تازه ۷ سیصدگفتن ...می ارزه ...بنگاهای اینجا میگن ۷ سیصد ..ولی یارو صابخونه 😐😐میگه ۸ تومن ...آخه چرا انقد راحت کلاه میخان بزارن سر مردم ..حداقل باید ۶۰ملیون خرج داخل خونه کنه ..

کاربریم دو نفره هستیم 

مگه مجبوری با این شرایط بخری؟

اون ۶۰ تومنو بزار رو  پولت یک خونه تمیزو مرتب بخر

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
کلاه نبست! ملکشه مالشه! دوست داره اونقدر بفروشه شما برید عزیزم اون قیمتی گیر بیارین بخرید خوب

اتحادیه املاک پس واس چیه ...😑😑😑

قرار نیس هر کی هر چقدر دوست داره بفروشه ..

هر چقدر که ارزش خونه هست باید بفروشه ..چند تا املاک معتبر اینجاس معروفن ..اونا گفتم ۷ نیم ..این خودش میگه ن ۸ ..

کاربریم دو نفره هستیم 
اتحادیه املاک پس واس چیه ...😑😑😑 قرار نیس هر کی هر چقدر دوست داره بفروشه .. هر چقدر که ارزش خونه ...

ببین قانون توی ایران میگه

شما هر جنسی رو داری

میتونی هر چقدر مایلی روش قیمت بذاری

قانونا شما حق ندارید به اون بگید چقدر بفروش

مگه اینکه اون آدم بساز و بفروش باشه و قیمتی که میگه برای تعداد زیادی ملک باشه و قیمتش روی منطقه و سطح وسیع موثر باشه

پس اگه گرون میگه ملک دیگه بخرید

اگه ملک دیگه به اون قیمت نیست فروشی! پس در نتیجه املاکی چرت داره میگه

لطفا پیام خصوصی ندید! 
ببین قانون توی ایران میگه شما هر جنسی رو داری میتونی هر چقدر مایلی روش قیمت بذاری قانونا شما حق ن ...

تو همین خیابون ما با پارکینگ طبقه دوم داره متری ۱۰ 

۱۰سال ساخت ...فامیلمون خرید ..چند روز پیش ..

حالا این یارو انگار مارو خر گیر اورده ..دور از جونت 

ما گفتیم ی سال بده اجاره بهمون قبول کرده فعلن ..چون میخاد بفروشه براش فرقی نداره کی مستاجر باشه

کاربریم دو نفره هستیم 
تو همین خیابون ما با پارکینگ طبقه دوم داره متری ۱۰  ۱۰سال ساخت ...فامیلمون خرید ..چند روز پیش ...

درسته..

ببین مشتری گیر نیاره میده به خودتون دیگه

الان خال بالا انداخته

ی مدت میبینه مشتری نمیاد

ضایع میشه

لطفا پیام خصوصی ندید!