2737
2734
عنوان

دکترتعیین جنسیت قبل باردارز درمشهد

| مشاهده متن کامل بحث + 3690 بازدید | 120 پست
رژیم باشستشو

ادرسشو لطف میکنی؟

28/9/1401 بالاخره فندق دوم مامان اومد تودلم و بی بی چک مثبت شد،خوش اومدی بهترین هدیه خدا🤩۲۸/۱۱/۱۴۰۱دقیقا قبل از عید توی ۱۷ هفتگی فهمیدم که یک گل پسر تو راهه😍خدارو صدهزارمرتبه شکر انشالله صحیح و سلامت به دنیا بیای پسرقشنگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر کنم گفت اعظم کریمی کنار بازار فردوسی

کنار بازار فردسی ک فک نکنم مطبی باشه.حالا تو اینترنت سرچ کنم ببینم میتونم پیداش کنم.این دوستمون فک کنم رفت خوابید

28/9/1401 بالاخره فندق دوم مامان اومد تودلم و بی بی چک مثبت شد،خوش اومدی بهترین هدیه خدا🤩۲۸/۱۱/۱۴۰۱دقیقا قبل از عید توی ۱۷ هفتگی فهمیدم که یک گل پسر تو راهه😍خدارو صدهزارمرتبه شکر انشالله صحیح و سلامت به دنیا بیای پسرقشنگم
خب بی زحمت میدی

طلاب سمت بازارفردوسی که اومدی بعدبیامیدان عسکریه بعدبروبه سمت میدان جوادالائمه. فقط به سمتش برو خود میدون نرو. بعدیک مرغ فروشی اولین کوچه تابلو زده کارشناس مامایی اعظم کریمی. همون جاها رسیدی بپرس چون میگن 20 ساله مطبش همون جاس. روزای زوج صبج. درضمن صبح 8اون جاباش

2731
کنار بازار فردسی ک فک نکنم مطبی باشه.حالا تو اینترنت سرچ کنم ببینم میتونم پیداش کنم.این دوستمون فک ک ...

آره شاید😁

ببین گفت سمت بازار فردوسی

تو که خودت مشهدی هستی مشکلی نداری دوبار پرس جو کنی پیداش میکنی. 

طلاب سمت بازارفردوسی که اومدی بعدبیامیدان عسکریه بعدبروبه سمت میدان جوادالائمه. فقط به سمتش برو خود ...

مرسی عزیزم ک جواب دادی.خدا خیرت بده گلم.

کنار بازار فردسی ک فک نکنم مطبی باشه.حالا تو اینترنت سرچ کنم ببینم میتونم پیداش کنم.این دوستمون فک ک ...

آره شاید😁

ببین گفت سمت بازار فردوسی

تو که خودت مشهدی هستی مشکلی نداری دوبار پرس جو کنی پیداش میکنی. 

2738
خواهش میکنم عزیزم 

عزیز چند مورد از چیزاییو که بهت گفت اینجا نمیگی؟؟، 

چون من کرمانشاهم خیلی دورم با یکبار و دو بار کارم درست نمیشه که بخام بیام اگه میشه چند تا از مهم هاشو لطف کن بگو بی زحمت الهی خیر ببینی

میشه چند مورد از اون چیزایی که به خودت گفت و انجام دادی رو اینجا بگی چون من کرمانشاهم اگه بخوام بیام ...

براپسرهرروز باسرنگ شستشو بده باجوش شیرین تواب حل کن باسرنگ شستشوبده اون قسمت رو. بعد 10 دقیقه همین طوردرازکش باش. هرروز بایدشستشوبدی. قبل اقدام حتماشستشوبده. چیزای گرمم فقط بایدبخوری. زیره خرماو... اهایه چیزه دیگه دونه فلفل سیاه روهرروز چن تابخور.زمان تخمک گذاریم خیلی مهمه 

براپسرهرروز باسرنگ شستشو بده باجوش شیرین تواب حل کن باسرنگ شستشوبده اون قسمت رو. بعد 10 دقیقه همین ط ...

چقد جوش شیرین توی چقد آب بریزیم؟؟؟؟ بعد داخل واژن بریزیم یا فقط بیرونشو شستشو بدیم یعنی مثلا اون دوماه که توی رژیمیم برا پسر هرروز خودمونو با جوش شیرین شستشو بدیم یا فقط قبل نزدیکی ها؟ آخه من شنیدم فقط نیم ساعت قبل نزدیکی اینکارو کنید؟؟؟ 

براپسرهرروز باسرنگ شستشو بده باجوش شیرین تواب حل کن باسرنگ شستشوبده اون قسمت رو. بعد 10 دقیقه همین ط ...

دکتر بهت قرصی چیزیم داد یا نه؟برای تخمک گزاری سونو رفتی فهمیدی کی باید اقدام کنی؟

چقد جوش شیرین توی چقد آب بریزیم؟؟؟؟ بعد داخل واژن بریزیم یا فقط بیرونشو شستشو بدیم یعنی مثلا اون دوم ...

یک قاشق چای خوری بایکم آب. نه هرروز. آره داخل واژن. قبل نزدیکی هم حتمابایدشستشوبدیم

2706