2726
عنوان

دکترتعیین جنسیت قبل باردارز درمشهد

| مشاهده متن کامل بحث + 3636 بازدید | 120 پست
خوشبحالتون چقد به فکر همه چی هستین تعیین جنسیت میرین و به فکر هستین منه خنگ خدا که همینجوری دوبار با ...

خدا بهت ببخشه بچه هاتو بخدا منم ازهمین چیزا میترسم ولی خب حتما حکمت خدابوده

28/9/1401 بالاخره فندق دوم مامان اومد تودلم و بی بی چک مثبت شد،خوش اومدی بهترین هدیه خدا🤩۲۸/۱۱/۱۴۰۱دقیقا قبل از عید توی ۱۷ هفتگی فهمیدم که یک گل پسر تو راهه😍خدارو صدهزارمرتبه شکر انشالله صحیح و سلامت به دنیا بیای پسرقشنگم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم یه دختر دارم بعدی رو پسر میخواستم،سه ماه برای تاریخ زد بادکش انجام داد و یه سری دستورات ،بعد سه ...

بادکش چیه؟کلا چه چیزایی گفت قرصی چیزیم داد بهت

28/9/1401 بالاخره فندق دوم مامان اومد تودلم و بی بی چک مثبت شد،خوش اومدی بهترین هدیه خدا🤩۲۸/۱۱/۱۴۰۱دقیقا قبل از عید توی ۱۷ هفتگی فهمیدم که یک گل پسر تو راهه😍خدارو صدهزارمرتبه شکر انشالله صحیح و سلامت به دنیا بیای پسرقشنگم
2728
ای جانم خدا بهت ببخشه عزیزم.انشالا زایمان راحتی داشته باشی.بجز رژیم دیگ چه کارایی کردی ؟

مرسی عزیزم انشالله توکل کن به خدا توهم نتیجه بگیری❤

من رژیم رعایت کردم ولی خوب حدود ۸ ماه که خودمم خسته شوده بودم چون در طول اون هشت ماه خیلی محدودیت داشت که خیلی چیز هارو نباید میخوردم

من فقط تخمک گذاری و تغیه ی رو رعایت کردم

که لطف خدا شامل حالم شود و دوقولوهم شود

منم یه دختر دارم بعدی رو پسر میخواستم،سه ماه برای تاریخ زد بادکش انجام داد و یه سری دستورات ،بعد سه ...

شماها ببخشید کسیو دیدین آزمایش تعیین جنسیت 8 هفتگی داده بلشه و جوابش درست بوده باشه؟ میخام بدونم صدرصده

من که میخام دکتر برم ولی قبلش براخودم و شوهرم چکاب داده

شمامشهدی؟کدوم دکترمیری؟

واقعا نمیدونین پیش کدوم دکتر رژیم گرفتن

عزیزم مشهرنرفتن 

اصلاما مشهدی نیستیم ولی میدونم ازرژیم جواب گرفتن

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
بادکش چیه؟کلا چه چیزایی گفت قرصی چیزیم داد بهت

مثل حجامت با لیوان رو تخمدان و رحم میکشن ولی خون نمیگیره ،نه هیچ دارویی ندادولی یه سری دستورات و روغن مالی داره که تو مراحل مختلف میگه خودش، خیلی سرش شلوغه از یک ماه قبل باید نوبت بگیرین

مرسی عزیزم انشالله توکل کن به خدا توهم نتیجه بگیری❤ من رژیم رعایت کردم ولی خوب حدود ۸ ماه که خودمم ...

تخمکگزاری با کیت دیگ اره؟ای جانم منم دوقلو خیلی دوس دارم حتما سابقه خانوادگی داشتین اره؟

شماها ببخشید کسیو دیدین آزمایش تعیین جنسیت 8 هفتگی داده بلشه و جوابش درست بوده باشه؟ میخام بدونم صدر ...

آره یهخانومه توهین سایت باهاش بودم تو هشت هفته گفتن ۹۵ درصد پسره و درست بود چقدر خوشحال بود بعد دوتا گل دختر

مثل حجامت با لیوان رو تخمدان و رحم میکشن ولی خون نمیگیره ،نه هیچ دارویی ندادولی یه سری دستورات و روغ ...

باشه ممنون گلم ک خوب توضیح دادی عزیزم

مثل حجامت با لیوان رو تخمدان و رحم میکشن ولی خون نمیگیره ،نه هیچ دارویی ندادولی یه سری دستورات و روغ ...

عزیزم تیغ میزنه مثل حجامت؟

2706